مرکز خرید cnc چوب کارکرده و دست دوم

لیست قیمت دستگاه سی ان سی برش چوب
12/06/2016

مرکز خرید cnc چوب کارکرده و دست دوم: فروش انواع دستگاه سی ان سی چوب کارکرده یکی از زمینه های تخصصی ماست، مناسب ترین و بهترین خدمات مربوط به ماشین آلات صنعتی را از ما بخواهید.

در خصوص خرید دستگاه نو و دست دوم باید نکاتی را همواره مد نظر داشته باشید تا خرید انجام شده یک خرید موفق باشد:

  1. ♦ نصب: لازم است که دستگاه خریداری شده از سوی مرکز فروش در محل مربوط به طور کامل نصب و تست گردد.
  2. ♦ آموزش: تمامی دستگاه هایی که در یک فروشگاه برای عرضه قرار دارند باید همراه با آموزش های لازم تحویل مشتری گردند، این آموزش ها برای دستگاه هایی که قیمت پایین دارند و یا در حد متوسط می باشند معمولا در محل شرکت سازنده دستگاه و یا در محل فروشگاه آموزش داده می شوند و دستگاه های گران قیمت معمولا در محل استقرار خریدار آموزش داده می شوند.
  3. ♦ گارانتی: نکته مهم در یک دستگاه برخورداری آن از گارانتی می باشد، گارانتی همان ضمانت و تعهد فروشنده است که معمولا این گارانتی حداقل یک سال می باشد و تضمین می کند که دستگاه به مدت یکسال بدون هیچ گونه عیب و ایراد فنی فعالیت داشته باشد.
  4. ♦ خدمات پس از فروش: خدمات پس از فروش از دیگر نکات مهم در هنگام خرید یک دستگاه می باشد، شرکت و فروشگاه مورد نظر باید در خصوص تعمیرات و تامین قطعات یدکی دستگاه فروخته شده پشتیبانی کاملی ارائه کند.

دستگاه cnc چوب کارکرده و دست دوم

با نگاهی به دستگاه سی ان سی شاید این تصور در شما ایجاد شود که ساخت این دستگاه بسیار ساده و آسان است و از همین روست که مشاده می کنیم بسیاری از افراد خود اقدام به ساخت و فروش این ماشین آلات می کنند! در حالی که اگر مطالعه دقیقی داشته باشیم متوجه خواهیم شد تک تک اجزاء به کار رفته در ساخت این دستگاه ها باید بر اساس اصول خاصی کناره یکدیگر قرار بگیرند، حال آنکه متاسفانه برخی از سازندگان بدون در نظر گرفتن این موارد اقدام به ساخت دستگاه و گاهی کپی برداری از سایر دستگاه ها و سپس فروش آن می کنند.

بازار صنعت آرنیوس مرکز خرید cnc چوب کارکرده و دست دوم است جهت داشتن یک خرید خوب با مشاورین ما مکاتبه داشته باشید و همچنین می توانید خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید

حتما مطالعه کنید:
صنعت چوب
کاربردها

نظرات کاربران

  • سعید زهری 24/11/2017
  • بهروز قربانیان 27/11/2017