مرکز خرید CNC فرز سنتر عمودی VMC
خرید فروش دستگاه cnc فرز

مرکز خرید CNC فرز سنتر عمودی VMC

مرکز خرید CNC فرز سنتر عمودی VMC : بازار صنعت ایران به عنوان مرکز خرید CNC فرز سنتر عمودی VMC همواره سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد.

دستگاه سی ان سی فرز سنتر عمودی یکی از ماشین های پر کاربرد در صنعت می باشد و برندهای مختلفی در حال تولید این سری از ماشین ها  می باشند که در این جا یک نمونه از آن ها را شرح می دهیم:

VMC – 1000L  : در این دستگاه تجهیزات استانداردی به شرح زیر استفاده شده :
قاب کامل – خنک کن تابلو – سیستم روغن کاری اتومات – سیستم خنک کاری ابزارها – MPG متحرک – لامپ آلارم – لامپ روشنایی – تعویض خود کار ابزار از نوع چتری

این ماشین ها در دو تیپ مختلف برای بازار ایران و همچنین بازارهای اسیای شرقی ساخته شده اند اما قابل ذکر است که دو تیپ ساختاری مشابه را دارند و فقط در برخی جزئیات با یکدیگر متفاوت اند و این تفاوت نیز از متفاوت بودن سلیقه ها در دو منطقه ایران و اسیای شرقی ناشی شده است.

در تیپ مخصوصی که برای بازار ایران ساخته شده پس از خاموش شدن دستگاه کلگی افت نمی کند که این موضوع به خصوص برای قالبسازی حائز اهمیت است و همچنین فشار از روی موتور و بال اسکروی مربوط به محور Z برداشته شده که این مورد نیز در افزایش عمر دستگاه موثر است.

اما در تیپ ساخته شده برای کشورهای اسیای شرقی با توجه به این که این مناطق به سرعت های جابه جایی بالا نیازمند هستند و همچنین کلگی دارای تغییر جهت های مکرر است موتور بدون وزنه تعادل است البته موتور محور Z  قویتر در نظر گرفته شده و کنترلر آن از نوع 828D زیمنس است.

بازار صنعت ایران و گروه ارنیوس به عنوان مرجعی جعت معرفی و فروش انوع ماشین های CNC فرز سنتر VMC – 1000L می باشد شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو