مرکز خرید cnc روتاری 8 کله چوب
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

مرکز خرید cnc روتاری 8 کله چوب

مرکز خرید cnc روتاری 8 کله چوب: امروزه استفاده از ماشین آلات پیشرفته در صنایع چوب بسیار گسترش یافته شما نیز می توانید بهترین برند ها را از مرکز ما تهیه کنید.

این دستگاه ها امکانات و قابلیت های فراوانی دارند و با حضور خود توانسته اند صنعت چوب و تولیدات مربوط به آن را با تغییرات بسیاری مواجه کنند. از این دستگاه ها می توان برای انجام بسیاری از امور سری کاری استفاده نمود، مدل ها و سری های مختلفی از این دستگاه در صنعت موجود می باشد شامل مدل های یک کله تا 12 کله. این ماشین آلات توانایی حرکت در سه محور و 4 محور را دارند که هرچه تعداد محورها بیشتر باشد قابلیت دستگاه بیشتر خواهد بود و به همان نسبت قیمت آن نیز بیشتر می باشد. اسپیندل های به کار رفته در این دستگاه ها معمولا از نوع آب خنک هستند چرا که آلودگی صوتی این مدل از اسپیندل ها بسیار کمتر از اسپیندل های هوا خنک است.

دستگاه های cnc سی ان سی می توانند قابلیت روتاری نیز داشته باشند که در این حالت توانایی تراش و منبت کاری بر روی قطعات دوار را نیز خواهند داشت. برای دستگاه cnc روتاری 8 کله و چند کله چوب بسیار ضروری است که سیستم روغن کاری اتوماتیک داشته باشد بدین ترتیب از اثرات استهلاک دستگاه کم می شود.

دیگر قابلیت هایی که برخی از این دستگاه ها دارند عبارتست از سیستم جمع آوری گرد و غبار و همچنین سیستم تعویض خودکار ابزار. تعداد ابزار هایی که دستگاه های اتوماتیک پشتیبانی می کنند بر حسب نوع دستگاه متغییر است مثلا برخی از دستگاه ها 18 ابزار را پشتیبانی می کنند.

البته قابل ذکر است که این موارد بیان شده بر حسب اینکه نوع دستگاه ما چگونه باشد و محصول کدام شرکت باشد متغییر است.

مرکز خرید cnc روتاری 8 کله چوب در بازار صنعت آرنیوس دایره ی وسیعی از دستگاه ها را به شما معرفی می کند تا خریدی مناسب داشته باشید که برای این منظور می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

همچنین مشاهده نمایید: صنعت cnc حکاکی چند کله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو