مرکز خرید و فروش cnc روتور و خدمات cnc
خرید فروش دستگاه cnc فرز

مرکز خرید و فروش cnc روتور و خدمات cnc

مرکز خرید و فروش cnc روتور و خدمات cnc : چنانچه تصمیم به خرید دستگاه روتور سی ان سی دارید بهتر است پیش از خرید اطلاعات فنی خود در مورد این دستگاه را به روز کنید و نسبت به بازار فروش آن نیز اطلاعات کافی بدست آورید. ما شما را در این زمینه یاری خواهیم کرد.

برخی از مزیت های این دستگاه ها عبارتند از:

امکان کنترل توسط کامپیوتر : این دستگاه ها این قابلیت را دارند که طرح های دوبعدی یا سه بعدی را از کامپیوتر دریافت کنند و آن ها را بر روی قطعه مورد نظر توسط فرآیندهای برش و تراش پیاده سازی کنند. که برای این منظور در ابتدا کاربر باید طرح مورد نظر را توسط نرم افزار های خاص پیاده سازی کرده و پارامترهای مخصوص آن مانند سرعت پیشروی یا سرعت دوران اسپیندل و … از پیش تعیین نماید.

ظرافت حک و برش : این دستگاه ها دارای دقت بالا در حد چند صدم میلیمتر می باشند

سرعت بالا : عملیات حک یا برش توسط دستگاه های CNC دارای سرعتی بسیار بالاتر از دست دارند.

سایر مزایا : از دیگر مزایای این دستگاه ها امکان انجام عملیات برش و تراش بدون خستگی که در این حالت شما یک کار پیوسته خواهید داشت ، یکنواخت و همسان بودن تمام قطعه کار ها ، کاهش هزینه های تولید و ….

بازار صنعت ایران – آرنیوس نیز به عنوان مرجعی تخصصی در زمینه معرفی خدمات و نیازهای حوزه صنعت کشور است . شما نیز چنانچه ارائه دهنده خدمات CNC و تراش در کشور هستید میتوانید خدمات خود را جهت معرفی به سایر مهندسین عزیز در این پیاگاه ثبت نمایید.

/ مرکز خرید و فروش cnc روتور و خدمات cnc /

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو