مرکز خرید فروش cnc دریل فرز سوراخکاری
خرید فروش دستگاه دریل رادیال

مرکز خرید فروش cnc دریل فرز سوراخکاری

مرکز خرید فروش cnc دریل فرز سوراخکاری: دریل فرز های بسیاری در بازار است از جمله دریل فرز چینی، جابر، رومیزی، محک، پیشرو و … که هر کدام دارای قیمت های متفاوتی هستند که این مورد به علت قابلیت هایی است که بر روی این دستگاه ها قرار گرفته است.

دستگاه دریل فرز به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات در کارخانه های صنعتی محسوب می شود که توسط آن می توان سوراخکاری های بسیار دقیقی را با سرعت و دقت لازم انجام داد. که این کار با کیفیت بالا و حداقل خطای ممکن صورت می گیرد. این ماشین آلات به طور مکانیزه عمل می کنند و در واقع خستگی ناپذیر هستند.

ماشین آلات cnc دریل فرز سوراخکاری می توانند عملیات مورد نظر را بدون نیاز به اندازه گیری به واسطه اپراتور و صرف زمان به منظور تنظیم فاصله سوراخ ها انجام دهند.

بازار صنعت آرنیوس مرکز خرید فروش cnc دریل فرز سوراخکاری می باشد و توانسته تولیدات بسیار مناسبی شامل انواع دریل دروازه ای cnc را به بازار معرفی کند که جهت سوراخکاری انواع فلزات با ضخامت های مختلف و با قطرهای زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند عملیات سوراخکاری را به صورت اتوماتیک و با حداقل خطای ممکن انجام دهد.

دستگاه cnc دریل فرز سوراخکاری

برخی از مزیت هایی که می توان برای این ماشین آلات بیان کرد بدین شرح است:

  • توانایی سوراخکاری بر روی قطعات فلزی که می توان به صورت همزمان 4 یا 5 قطعه کار را بر روی یک دیگر قرار داد و عملیات سوراخکاری را انجام داد.
  • برخورداری از گیره های هیدرولیکی که استفاده از این گیره های هیدرولیکی باعث می شود بتوان 1 تا 4 قطعه کار مختلف را در چهار گوشه میز مهار نمود.
  • برخورداری از سیستم سفاله کش که با استفاده از این سیستم می توان به طور اتوماتیک براده های برشکاری را جمع آوری نمود.

بازار صنعت آرنیوس مرکز خرید فروش cnc دریل فرز سوراخکاری با برندهای مختلف

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو