مرکز خرید فروش قطعات چیلر لیزر برش
خرید فروش تجهیزات cnc

مرکز خرید فروش قطعات چیلر لیزر برش

مرکز خرید فروش قطعات چیلر لیزر برش: در این فروشگاه و نمایندگی فروش می توانید قطعات مربوط به چیلر دستگاه cnc برش لیزر را سفارش دهید و از قیمت و ویژگی های انواع این چیلرها مطلع شوید.

نام دیگر سیستم چیلر، خنک کننده است و از نظر نوع به دو دسته اصلی تقسیم می شود:
1- مدل جذبی
2- مدل تراکمی

چیلر یا خنک کننده ای که در دستگاه های لیزر مورد استفاده قرار می گیرند از نوع تراکمی می باشند. این چیلرها از نظر ضریب عملکرد دارای تفاوت هایی می باشند به طوری که در چیلرهای جذبی ضریب عملکرد حدود 0.7 و در چیلرهای تراکمی حدود 4 می باشد، و از نظر قیمتی و هزینه ها لازم به ذکر است که هزینه لازم برای خنک سازی در چیلرهای تراکمی تقریبا 20% چیلرهای جذبی است.

خرید فروش قطعات چیلر لیزر برش در این پایگاه صورت می گیرد، اجزاء چیلر تراکمی در دستگاه لیزر عبارتست از کمپرسور، لوله های رانش گاز، کندانسور، شیر برقی، لوله های مکش، اواپراتور، ماده مبرد، وسایل اندازه گیری و ترموستات که تمام این اقلام در این فروشگاه به فروش می رسد.

قطعات چیلر لیزر برش

پروسه تعمیر و نگهداری چیلر دستگاه لیزر برش باید به صورت تناوتی و مرتب صورت گیرد در این پروسه نیاز به بررسی فشار گاز و یا روغن کمپرسور نیست، این مورد یعنی بررسی فشار گاز یا روغن کمپروسور را زمانی لازم است انجام دهید که مشاهده کنید کارکرد کمپرسور نسبت به شرایط یکسان پیشین افزایش یافته و یا ضریب خنک کنندگی مناسب را نداشته باشد.

کمپرسور سیستم چیلر از قطعاتی شامل موتور اصلی، پیستون متراکم کننده، ، میلنگ، کوپلینگ و قطعاتی از این قبیل تشکیل شده است و نیازمند سرویس نگهداری به خصوصی نیست و قطعات مربوط به آن دارای عمر مشخصی هستند که پس از مدت زمانی فقط نیاز است توسط کارشناسان مربوطه قطعه مورد نظر تعویض گردد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز خرید فروش قطعات چیلر لیزر برش در برندهای مختلف

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو