مرکز خرید فروش فرز CNC 4 محور
خرید فروش دستگاه cnc فرز

مرکز خرید فروش فرز CNC 4 محور

مرکز خرید فروش فرز CNC 4 محور : انواع دستگاه و ماشین های فرز CNC 4 محور جهت خرید و فروش  با بهترین امکانات و قابلیت ها در این مرکز ارائه می گردد.

دستگاه های فرز CNC در حالت عادی دارای سه محور اصلی X , Y , Z  می باشند اما در برخی دستگاه ها این تعداد محور افزایش یافته و به تعداد 4 یا 5 محور گسترش می یابد. از این دستگاه ها معمولا برای اجرای تراشکاری و فرزکاری های پیچیده استفاده می شود و برنامه ریزی این دستگاه ها نیازمند تخصص خاص خود است.

هنگامی که تصمیم به خرید ماشین چند محور داریم باید نکته های خاصی را در نظر بگیریم که در ادامه به معرفی این نکات می پردازیم :
در مورد ماشین ها و دستگاه های فرز cnc دارای 4 محور به نحوه قرار گیری محورها دقت کنید و اینکه کدام محور بر روی کدام محور دیگر قرار می گیرد و در اصطلاح کدام یک حمال دیگری است.

زمانی که ماشین کاری ما با دقت بالایی است معمولا فشاری کاری دستگاه بالا می رود و نیاز به خنک کاری می باشد لذا در هنگام خرید دستگاه این نکته را در نظر بگیرید که آیا دستگاه دارای خنک کننده است یا خیر، چرا که بسیاری از همکاران به این نکته دقت نکرده اند و بعدها ناچار شده اند هزینه ای بالا را جهت خرید خنک کننده پرداخت کنند.

در ماشین های چند محور ، محور های اصلی با نام های  X , Y , Z  نام گذاری می شوند. محور های  کمکی عبارتند از U ( اگر محور کمکی به موازات X باشد ) ، V ( اگر محور کمکی به موازات Y باشد ) ، W ( اگر محور کمکی به موازات Z باشد )   و محورهای چرخشی عبارتند از A , B , C  .

بازار صنعت ایران و بازرگانی آرنیوس به عنوان ارائه دهنده خدمات خرید و فروش ماشین و دستگاه های فرز CNC 4 محور می باشد ، شما نیز چنانچه قصد خرید و یا فروش این دستگاه ها را دارید با ما تماس بگیرید.

| مرکز خرید فروش فرز CNC 4 محور |

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو