مرکز خرید فروش دستگاه بورینگ روسی
خرید فروش دستگاه بورینگ

مرکز خرید فروش دستگاه بورینگ روسی

مرکز خرید فروش دستگاه بورینگ روسی: چنانچه به دستگاه بورینگ cnc روسی نیاز دارید و تصمیم به خرید این دستگاه را گرفته اید ما شما را یاری می کنیم.

دستگاه های بورینگ روسی موجود در بازار از جمله ماشین آلات موفق در زمینه ماشین کاری بوده اند و توانسته اند قابلیت های بالایی را از خود نشان دهند، در هنگام خرید دستگاه بورینگ روسی به کیفیت قطعات آن و همچنین مشخصات فنی آن دقت کافی داشته باشید تا خرید شما یک خرید موفق باشد، برخی از این پارامترهای بدین شرح می باشد:
سال ساخت دستگاه: به سال ساخت دستگاه دقت کافی داشته باشید هر چه دستگاه قدیمی تر باشد از بسیاری از امکانات و توانایی های فنی امروزی کمتر بهره برده است
سال شروع به کار دستگاه
نوع محورهای استفاده شده که عموما بال اسکرو می باشند و به برند و کیفیت و کارایی آن ها دقت کافی داشته باشید
بعد حرکتی محور های X,Y,Z
همچنین ممکن است دارای برخی از قابلیت ها بدین شرح باشد: دارای هد، لنگ تراش، پایه مرغی برغی، میز تلسکوپی، موتور تعوض ابزار، محور دیجیتال یا انکودر
ابعاد میز کار که باید متناسب با نوع سفارشات و کار شما باشد

این موارد بخشی از پارامترهای مهم در دستگاه بورینگ تراش روسی است و در صورتی که قصد خرید این مدل دستگاه را دارید به آن ها دقت کافی داشته باشید.

تراشکاری انجام شده توسط دستگاه های بورینگ می تواند به دو حالت تراشکاری داخلی و تراشکاری خارجی باشد، اکثر پروسه های مربوط به تراشکاری که در حالت تراشکاری خارجی انجام می شود را در حالت تراشکاری داخلی نیز می توان مشاهده کرد. در هنگام تراشکاری خارجی مقدار طول آزاد ابزارهای به کار رفته تحت تاثیر طول قطعه کار نیستند و می توان ابعاد ابزار گیر را به گونه ای انتخاب کرد که در برابر تنش های ناشی از برش کاری مقاومت داشته باشد.

از طریق تماس با کارشناسان ما در مرکز خرید فروش دستگاه بورینگ روسی در بازار صنعت آرنیوس می توانید از خدمات متفاوتی بهره مند شوید و همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

یک دیدگاه

  1. مهدی

    18 ژوئن 2021 در 13:46

    تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو