مرکز خرید فروش بال اسکرو pmi Ball Screw
خرید فروش تجهیزات cnc

مرکز خرید فروش بال اسکرو pmi Ball Screw

مرکز خرید فروش بال اسکرو pmi Ball Screw: مرکز خدمات آرنیوس ماشین به عنوان مرکزی جهت ارائه خدمات مربوط به محصولات شرکت pmi می باشد و شما می توانید انواع مختلف بال اسکرو، بلبرینگ و رولبرینگ را از طریق این مرکز سفارش دهید.

با توجه به نیاز روز افزون به این نوع محصول از قبیل انواع سیستم های حركت های خطی LINER MOTION SYSTEM انواع پیچ و مهره ساچمه یا بال اسکرو BALL SCREW و همچنین ریل های حرکت خطی LINER GUID WAY این مرکز اقدام به ارائه خدمات مربوط به این حوزه نمود که در صورت نیاز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما مکاتبه نمایید.

این قطعات یدکی در انواع مختلف ماشین آلاتی که دارای طراحی های نوین و جدید می باشند قابل استفاده است از قبیل ماشین آلات cnc، دستگاه جوش و برش، دستگاه چوب بر، فلز كاری، ماشین الات حكاكی و غیره.

بال اسکرو pmi Ball Screw

نمونه های بسیار گوناگونی از این بالسکروها را می توان در صنعت مشاهده نمود که همگی در دو حالت استاندارد و special هستند.

مدل های استاندارد عبارت است از FSIN-FSIW-FSKW-FSDW و مدل های special ان عبارت است از FSBW-FSWW-FSVW-RSVW-SSVW كه اینها دارای مدل های كلی میباشد كه چند نمونه ان را نام میبریم.

شما نیز اگر نیازمند بال اسکروهایی با کیفیت و کارایی بالا هستید می توانید نمونه بال اسکروهای pmi Ball Screw را مورد استفاده قرار دهید، گروه آرنیوس ماشین به عنوان مرکز خرید فروش بال اسکرو pmi Ball Screw و سایر برندهای معتبر همواره مناسب ترین ها را به شما عرضه می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو