مرکز خرید فروش انواع پرس برک cnc
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

مرکز خرید فروش انواع پرس برک cnc

مرکز خرید فروش انواع پرس برک cnc: پایگاه صنعتی آرنیوس مرکزی جهت خرید و فروش انواع دستگاه های پرس برک سی ان سی خدمات مناسب صنعتی را به شما ارائه می دهد.

دستگاه های سی ان سی cnc پرس برک جهت خم کاری بر روی ورق های فلزی استفاده می شوند و حوزه کاری آن ها وسیع است. این دستگاه ها در دو نوع NC و CNC در بازار موجود هستند که دارای توانایی ها و قیمت و قابلیت های متفاوتی اند. دستگاه سی ان سی cnc پرس برک به دلیل بر خورداری از سیستم سی ان سی از دقت بالاتری نسبت به دستگاه پرس برک NC برخوردار است.

ماشین آلات سی ان سی cnc پرس برک می توانند محدوده عرض خاصی از ورق های فلزی را پرس کنند و همچنین ضخامت معینی را می توانند تحت پوشش خود قرار دهند. این دو مورد را باید هنگام خرید این دستگاه در نظر بگیرید و انتخاب شما متناسب با نوع کارتان باشد.

در طراحی بدنه این ماشین آلات باید نهایت دقت و اصول و قوانین مهندسی رعایت شده باشد، و بهتر است که مونتاژ دستگاه به صورت Screw assembly باشد در این حالت چنانچه نیاز به جا به جایی دستگاه باشد می توانید به راحتی آن را دمونتاژ کنید و سپس به محل مورد نظر منتقل دهید.

سیستم هیدرولیکی این دستگاه را بررسی کنید و ملاحضه کنید که در ساخت آن دقت لازم رعایت شده است و یا خیر. برند تجهیزات مورد استفاده در سیستم هیدرولیکی در طول عمر آن موثر است. در دستگاه های تمام اتوماتیک قسمت هیدرولیک دستگاه توسط PLC کنترل می شود و همچنین سیلندرهای هیدرولیکی از نوع سنگ خورده هستند تا مناسب ترین کارآیی را از خود نشان دهند.

شما در این مرکز خرید فروش انواع پرس برک cnc از طریق تماس با مشاورین ما می توانید بهترین خرید را داشته باشید و همیچنین می توانید نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پرس برک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو