مرکز خرید فروش انواع دریل رادیال cnc
خرید فروش دستگاه دریل رادیال

مرکز خرید فروش انواع دریل رادیال cnc

مرکز خرید فروش انواع دریل رادیال cnc: دریل رادیال یکی از تجهیزات بسیار کاربردی در صنایع مختلفی همچون ساختمان سازی است و می تواند پروسه سوراخکاری قطعات فلزی را با سرعت بسیار بالایی انجام دهد.

در بازار صنعت آرنیوس انواع مختلفی از دریل رادیال cnc را به شما عرضه می کنیم، استفاده از ماشین آلات سی ان سی در فرایندهای کاری سبب افزایش در سرعت کار و دقت در ماشینکاری ها در تمام مراحل تولید می گردد که این مسئله می تواند به نوبه خود باعث افزایش در بازدهی کار گردد. میزان درصد بسیار بالایی از بازدهی دستگاه های دریل رادیال یا ماشین آلات سوراخکاری که به صورت cnc نیستند و یا به عبارتی به صورت غیر خودکار هستند هم به دقت دستگاه و نوع طراحی مکانیکی آن و همچنین به مهارت اپراتور بستگی دارد، که این موارد در دستگاه های دریل رادیال cnc یا ماشین آلات cnc سوراخکاری به دلیل استفاده از تکنولوژی های جدید و استفاده از ابزار آلات دقیق  به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد و حرکت های دقیقی را از دستگاه شاهد خواهیم بود.

دریل رادیال cnc

ماشین آلات سوراخکاری اتوماتیک یا دریل رادیال cnc امکان ذخیره سازی شمار زیادی برنامه های سوراخکاری را دارد که هر یک از این برنامه ها از الگوهای متفاوتی پیروی می کنند و به دلیل برخورداری از مکانیزم های حرکتی جدید علاوه بر این که باعث کاهش زمان تولید می شود باعث افزایش دقت کار نیز می گردد.

مکانیزم های حرکتی که ممکن است در این دستگاه ها مورد استفاده قرار گیرد عبارتست از میل مارپیچ ساچمه ای یا دنده شانه ای که دستگاه دریل رادیال cnc می تواند از یکی از این مکانیزها استفاده کند و بسته به نوع مکانیزم حرکتی که این دستگاه از آن برخوردار است دقت دستگاه می تواند بین 0.02 تا 0.2 میلی متر متغییر باشد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز خرید فروش انواع دریل رادیال cnc نو و دست دوم انواع مختلفی از این ماشین آلات سوراخکاری را بر برندهای مختلف به شما ارائه می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو