مرکز خرید دستگاه cnc پانچ اقساطی
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

مرکز خرید دستگاه cnc پانچ اقساطی

مرکز خرید دستگاه cnc پانچ اقساطی: با خرید دستگاه سی ان سی پانچ از مرکز خرید فروش بازار آرنیوس می توانید از مزیت ها و امتیازات متفاوت ما بهره مند شوید.

استفاده و کاربرد دستگاه های cnc سی ان سی پانچ بسیار وسیع و گسترده است و در صنایع و حوزه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از کاربرد های مربوط به دستگاه سی ان سی پانچ در زمینه ساخت انواع سینی های مربوط  به حمل کابل می باشد، همان طور که می دانیم این سینی ها دارای یکسری سوراخ ها هستند، این سوراخ توسط دستگاه پانچ ایجاد می شود در صورتی که جهت اجرای این کار از دستگاه سی ان سی cnc پانچ استفاده گردد، سرعت و دقت کار بسیار افزایش خواهد یافت، برای مثال دستگاه سی ان سی cnc پانچ که توانایی ایجاد 5 سوراخ را در یک ضرب دارد می تواند یک سینی 2*1 را در مدت زمان 3 دقیقه آماده کند و بر روی آن سوراخ های لوبیایی ایجاد کند که در این حالت اپراتور بسیار راحت خواهد بود و فقط نیاز به خم کردن و بریدن سینی ها می باشد.

این مطالب یکی از موارد کاربرد دستگاه پانچ بود و لیست کاربرد ها و قابلیت های آن بسیار وسیع است. با استفاده از این دستگاه می توان انواع سوراخ های بزرگ و یکپارچه و تک سنبه ای و یا ترکیبی از سنبه های کوچک را ایجاد نمود برای نمونه با یک دستگاه سی ان سی cnc پانچ می توان سوراخ هایی به ابعاد 92*92 را با یک سنبه و ماتریس و یا با استفاده از یک برنامه ی کامپیوتری با صورت سوراخ هایی پشت هم ایجاد نمود.

کاربرد ها و مزایای ماشین آلات cnc سی ان سی پانچ بسیار گسترده و وسیع می باشند. شما نیز می توانید با خرید از مرکز خرید دستگاه cnc پانچ اقساطی در بازار صنعت آرنیوس این دستگاه را به مجموعه خود اضافه کنید، برای این منظور می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پانچ cnc

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو