خرید فروش اره دورکن و پانل بر

مرکز خرید دستگاه اره پانل بر mdf

مرکز خرید دستگاه اره پانل بر mdf: جهت خرید و فروش انواع دستگاه های اره پانل بر mdf با کارشناسان ما مکاتبه و مشاوره داشته باشید تا بهترین خرید در این زمینه را تجربه کنید.

اره های پنل بر با نام اره های صفحه بر نیز شناخته می شوند و معمولا در کارگاه و کارخانه های ساخت و مونتاژ دکور چوبی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، یکی از مزایای این ماشین آلات قیمت پایین آن ها نسبت به دستگاه های سی ان سی است، یعنی تهیه و خرید آن ها نسبت به ماشین آلات برش سی ان سی سرمایه و هزینه کمتری می خواهد.

ماشین آلات صفحه بر یا اره پانل بر در دو نوع عمودی و افقی تقسیم بندی می شوند، پیشنهاد می شود که از اره پانل بر عمودی زمانی استفاده کنید و یا زمانی اره پانل بر عمودی را سفارش دهید که در کارگاه خود کمبود فضا داشته باشید.

در حالت کلی می توان میزان فضای مورد نیاز برای اره پنل بر افقی و عمودی را در این حدود بیان کرد: اره پنل بر افقی به فضایی در حدود 25 متر مربع نیاز دارد و اره پانل بر عمودی به فضایی برابر 5 متر مربع نیازمند است.

در هنگام خرید دستگاه اره پنل بر میزان حجم تولیدی دستگاه را در یک شیفت کاری جویا شوید و برای مثال برخی از دستگاه های اره پانل بر در یک شیفت کاری توانایی برش 200 ورق را دارند. برخی از دستگاه ها نیز توانایی برش چندین ورق را به طور همزمان و با هم دارند که این ویژگی در زمان صرف شده برای انجام کار و همچنین تعداد اپراتورهای مورد نیاز بسیار صرفه جویی می کند.

مرکز خرید دستگاه اره پانل بر mdf در بازار صنعت آرنیوس با بهره مندی از متخصصان برجسته می تواند بهترین خرید را برای شما فراهم کند. شما می توانید با متخصصین ما تماس بگیرید و یا نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره پانل بر
کاربرد اره پانل بر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو