خرید فروش دستگاه cnc فرز

مرکز خدمات فروش CNC سنتر عمودی VMC

مرکز خدمات فروش CNC سنتر عمودی VMC : آیا به دنبال مرکز خدمات فروش CNC سنتر عمودی VMC هستید ما شما در در خرید بهتر و مناسب تر یاری می کنیم و بهترین های سی ان سی را معرفی می کنیم.

دستگاه سی ان سی دستگاهی است که توانایی برش و براده برداری را به طور خودکار و اتومات داشته باشد که این عملیات می تواند در دو بعد یا سه بعد و یا 4 و 5 بعد صورت گیرد. بین دستگاه سی ان سی و اپراتور یک واسط نرم افزاری است که کاربر از طریق آن می تواند فرمان های لازم را به دستگاه بدهد البته کار با این نرم افزار نیازمند تخصص خاص خود است.

یک نمونه از ماشین ها و دستگاه های CNC سنتر در بازار سری VMC عمودی می باشد که با قابلیت های منحصر به فرد خود توانسته جایگاه خاص خود را در صنعت حفظ کند و روز به روز در بازار های جهانی شناخته تر شود. که در این جا به بررسی یکی از مدل های موجود در بازار می پردازیم.

VMC – 900ECO : ماشین فروش CNC سنتر عمودی سری VMC – 900ECO نمونه ای ماشین های سی ان سی سری VMC است. یکی از مواردی که در ساخت دستگاه سی ان سی فرز سنتر عمودی باید در نظر گرفت عدم لرزش دستگاه در حین ماشین کاری است که این مورد در ماشین های CNC سنتر عمودی VMC با ساخت بدنه ریخته گری شده و سنگین حل و تضمین شده است.

مورد دیگر مربوط به بالا بردن دقت دستگاه و عدم وجود لقی در محور هاست که این مورد با مجهز کردن محورهای دستگاه به بال اسکرو حل شده است.

در صورتی که تصمیم به خرید ماشین های سی ان سی سنتر عمودی VMC دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز خود را در این پایگاه ثبت کنید ما شما در رسیدن به بهترین انتخاب و مناسب ترین دستگاه یاری می کنیم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو