تولید و فروش دستگاه cnc برش هواگاز (هوابرش)
خرید فروش دستگاه برش پلاسما

تولید و فروش دستگاه cnc برش هواگاز (هوابرش)

تولید و فروش دستگاه cnc برش هواگاز (هوابرش): طراحی و ساخت جدیدترین تکنولوژی به کار رفته در دستگاه های پلاسما و هواگاز با میزهایی با ابعاد مختلف و ساختار cnc و هوشمند، خدمات گسترده در تمام حوزه های برش پلاسما را از ما بخواهید ما به شما بهترین ها را معرفی خواهیم کرد.

دستگاه برش پلاسما سی ان سی cnc به خاطر استفاده از تکنولوژی سی ان سی cnc اختیارات و قابلیت های فراوانی را در زمینه برش مواد مختلف اختیار ما قرار می دهد. دقت در اجرای فرایند برش و همچنین سرعت بالا در اجرای کار باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان می شود و در عین حال کار بسیار تمیزی را در اختیار ما قرار می دهد و همین عوامل باعث شده است که به عنوان یک جایگزین بسیار مناسب برای ابزار آلات برش سنتی به شمار رود.

دقت دستگاه برش پلاسما cnc سبب کاهش هزینه های ثانویه همچون عملیات ماشین کاری می شود و از طرفی همین عامل نیز در صرفه جویی در زمان بسیار موثر است.
در موارد متعددی نیازمند برشکاری ورق های ضخیم نیازمند هستیم و یکی از ابزارهای کارآمد برای اجرای برش کاری استفاده از دستگاه برش پلاسما است. با استفاده از دستگاه برش پلاسما می توان ورق های فلزی از ضخامت 1 تا 300 میلی متر را به راحتی برشکاری کرد و به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین روش های برشکاری به شمار می آید.

دستگاه cnc برش هواگاز (هوابرش) در صنایع مختلف

برخی از صنایعی که از خدمات دستگاه برش پلاسما cnc استفاده می کنند بدین شرح است:

صنایع هواپیما سازی، صنایع پالایشگاهی، صنایع نیروگاهی، صنایع کشتی سازی، صنایع دفاع، خودرو سازی، ساخت سیستم های حرارتی و برودتی، صنایع ساختمانی و سوله سازی و … همان طور که ملاحضه می کنید گستره استفاده از خدمات دستگاه های برش پلاسما بسیار وسیع است.

شما نیز می توانید در مرکز خدمات فروش دستگاه برش پلاسما هواگاز cnc نمونه های مناسب را با شرایط متفاوت از بازار صنعت آرنیوس درخواست کنید و همچنین می توانید نیاز ها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

دستگاه cnc برش هواگاز (هوابرش) چیست

همان‌ طور که از نام دستگاه cnc برش هواگاز پیداست، این دستگاه ها برای ایجاد برش به وسیله سوخت گاز همراه با اکسیژن، عمل می کنند. دستگاه cnc برش هواگاز با ایجاد شعله‌ای که دارای دمایی در حدود 2000 تا 4000 درجه‌ی سانتی گراد می باشد به ایجاد برش بر روی متریال فلزی می پردازد. اگرچه با ظهور ابزارآلات جدیدتری مانند برش پلاسما و واترجت، امروزه این دستگاه ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرند، اما هنوز استفاده این دستگاه ها در بسیاری از صنایع، یک روش موثر محسوب می شود.

استفاده از دستگاه cnc برش هواگاز

می توان گفت استفاده از دستگاه های سی ان سی برش هوا گاز، یک روش قدیمی در صنعت برای برش فلزات محسوب می شود. این دستگاه ها به دلیل مقرون به صرفه بودن در بسیاری از صنایع برای تولید قطعات به کار می روند. با استفاده از دستگاه برش هواگاز می توان به تولید قطعاتی پرداخت که از طریق روش های دیگر به آسانی قابل ساختن نیستند. همچنین با به کارگیری این روش، می توان هزینه تولید را در مقایسه با استفاده از دستگاه برش لیزر، پلاسما و واترجت به میزان چشم گیری کاهش داد.

مزایای استفاده از دستگاه cnc برش هواگاز

  • می توان با استفاده از این دستگاه ورق هایی با ضخامت بالا را برش داد.
  • برای انواع فلزات قابل استفاده است.
  • با استفاده از دستگاه cnc برش هواگاز، می توان برش هایی تمیز ایجاد کرد.
  • نسبت به سایر دستگاه های برش نظیر پلاسما به سرمایه اولیه زیادی، نیاز ندارد.
  • هزینه تعمیرات و جایگزینی قطعات این دستگاه نیز از سایر دستگاه ها کمتر است.
  • کیفیت سطحی که مورد برش قرار گرفته مطلوب و کاملا صاف است.

معایب دستگاه هوابرش

  • سرعت برش کند است.
  • دقت برش کمتر از دقت سایر دستگاه ها می باشد.

نحوه کار دستگاه هوابرش

از دستگاه cnc برش هواگاز می توان برای برش و جوش دادن فلزات مختلف استفاده کرد؛ اما عملکرد این دستگاه برای برش و جوشکاری، متفاوت است و برای انجام این دو کار از مکانیزم متفاوتی استفاده می‌ کند. در برشکاری با این دستگاه، از یک مشعل برش استفاده می شود تا حرارت فلز را تا دمای برافروختگی بالا ببرد. پس از آن، از طریق دمیده شدن اکسیژن به روی فلز، فلز در اکسیژن سوخته و اکسید می شود. این امر موجب جاری شدن فلز به‌ شکل گل اکسید شده به بیرون از ناحیه تحت برش می شود. در واقع در طی این عمل، واکنش اکسیژن دمیده شده با فلز داغ باعث تشکیل اکسید شده و منجر به تولید گرما و حرارت می شود. گرمایی که از این طریق ایجاد می شود، موجب پیوسته شدن عملیات برش در قطعه می گردد.

در هنگام جوش دادن، پس از رسیدن مشعل و قطعه فلز به دمای ذوب و تشکیل حوضچه مواد مذاب، به وسیله مواد دیگری به نام فیلتر که جنس آن با نوع فلز تحت جوشکاری فرق می کند، عمل جوش صورت می ‌گیرد.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان مرکز تولید و فروش دستگاه cnc برش هواگاز (هوابرش)، بهترین دستگاه ها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو