مرکز خدمات فروش تجهیزات بال اسکرو Ball Screw
خرید فروش تجهیزات cnc

مرکز خدمات فروش تجهیزات بال اسکرو Ball Screw

مرکز خدمات فروش تجهیزات بال اسکرو Ball Screw: در این پایگاه خدمات مناسبی در زمینه تجهیزات ماشین آلات سی ان سی را به شما ارائه می دهیم، از جمله ارائه تجهیزات سیستم های حرکتی از جمله بال اسکرو.

بال اسکروها به عنوان یک سیستم حرکتی در عملکرد دستگاه های سی ان سی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. شیوه انتقال قدرت از موتور به محورها در طراحی هولدرها تاثیر به سزایی دارد. چنانچه موتور به طور مستقیم و با استفاده از کوپلینگ به بال اسکرو متصل گردد، در چنین حالتی موتور ثابت خواهد بود و به قطعه نگهدارنده که بر روی بدنه ثابت شده است پیچ می گردد.

و در چنانچه که با تسمه تایمینگ به محرک متصل شود آنگاه به منظور اتصال موتور از 2 روش می توان استفاده نمود، چرا که باید مکانیزمی را پیاده سازی نمود تا بتوان تسمه تایمینگ را در صورت لزوم شل و یا سفت کرد.

  • موتور را باید به هولدر پیچ کرده و ثابت کنند و تسمه تایمینگ توسط مکانیزم سفت کن سفت میگردد
  • در روش بعدی هولدر نگهدارنده موتور را به صورت متحرک می سازند و در مرحله اول موتور را به هولدر محکم می کنند و سپس هولدر را آنقدر جا به جا می کنند تا تسمه سفت شده و در نهایت پیچ ها هولدر را سفت می کنند.

که از بین این دو روش روش اول به عنوان بهینه ترین روش مطرح می باشد.

تجهیزات بال اسکرو Ball Screw

چنانچه تصمیم به خرید بال اسکرو دارید لازم است که موارد زیر را در انتخاب بال اسکرو مد نظر بگیرد:
1- میزان بار مکانیکی که قرار است بر سیستم اعمال گردد
2- تجهیزات مورد استفاده جهت جاسازی و نصب
3- میزان دقت مورد نیاز
4- شرایط محیطی محل مورد استفاده

گروه آرنیوس ماشین به عنوان مرکز خدمات فروش تجهیزات بال اسکرو Ball Screw همواره سعی داشته مناسب ترین و برترین برندهای بال اسکرو را به شما عرضه کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو