مرکز خدمات خم کن تیرآهن پروفیل لوله
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

مرکز خدمات خم کن تیرآهن پروفیل لوله

مرکز خدمات خم کن تیرآهن پروفیل لوله: ارائه دهندگان خدمات مربوط به دستگاه های خم کن روز به روز در حال به روز آوری سیستم های خود هستند و به همین دلیل خرید و فروش این دستگاه ها افزایش یافته است.

با استفاده از دستگاه خم کن می توان انواع مقاطع فلزی از قبیل قوطی، پروفیل، تیرآهن، نبشی، لوله، ناودانی و … را خم کاری نمود. این عملیات خم کاری بر اساس طرح ها و نقشه های مهندسی و همچنین بر اساس الگوهای از پیش تعیین شده اجرا می شود.

فرایند و پروسه خم کاری در واقع نوعی معماری صنعتی به شمار می رود که در فرایندی خوب بی نظیر است و با استفاده از آن می توان بسیاری از ایده های معماری را عملی ساخت، به عبارت دیگر با استفاده از تکنولوژی خم کاری می توان هر آنچه که یک مهندس معمار در ذهن دارد را به راحتی پیاده سازی نمود و امروزه بسیاری از طرح هایی که در صنعت معماری مشاهده می کنیم به واسطه حضور و استفاده از ماشین آلات خم کاری است.

با استفاده از ماشین آلات خم کن می توان بسیاری از پروفیل های با ضخامت و سایزهای بالا را به راحتی خم داد. بدنه دستگاه باید از آلیاژهای مقاومی ساخته شده باشد تا بسیار قوی و قابل اعتماد باشد برای نمونه برخی از دستگاه های خم کن موجود در بازار بدنه ای از جمس فولادی ST-52 دارند.

ماشین آلات خم کن می توانند دارای 3 غلتک و یا 4 غلتک باشند و … که این بستگی به ساختار دستگاه و هدف از ساخت دستگاه دارد که برای کدام حوزه ی خم کاری می خواهد به کاربرده شود، در مدل های 4 غلتک خطای خم کاری به حداقل مقدار خود می رسد

از طریق مکاتبه با متخصصین ما در مرکز خدمات خم کن تیرآهن پروفیل لوله میتوانید از مشاوره های مناسبی بهره مند شوید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو