مرکز خدمات تعمیر دستگاه وایرکات سی ان سی
خرید فروش دستگاه وایرکات

مرکز خدمات تعمیر دستگاه وایرکات سی ان سی

مرکز خدمات تعمیر دستگاه وایرکات سی ان سی: دامنه خدمات مربوط به دستگاه های وایرکات بسیار وسیع می باشد این خدمات را از ما درخواست نمایید.

دستگاه وایرکات ممکن است مانند هر دستگاه دیگری پس از مدتی دچار عیب و ایراد گردد و نیازمند تعمیر باشد، این تعمیرات ممکن است مربوط به بخش مکانیکی دستگاه باشد و یا مربوط به بخش الکتریکی دستگاه باشد. در هر صورت انجام هر کدام از موارد تعمیراتی باید به افرادی سپرده شود که از توانایی فنی بالایی برخوردار هستند و به تمام ابعاد کاری دستگاه وایرکات سی ان سی cnc مسلط هستند.

تعمیرات و راه اندازی دستگاه وایرکات باید به طور کاملا تخصصی صورت گیرد چرا که سود اقتصادی هر واحد تولیدی و خدماتی در گروه کارکرد درست و صحیح تجهیزات آن است و چنانچه دستگاه و ماشین آلات نتوانند به خوبی پاسخ گوی سفارشات باشند آن گاه بدون شک بسیاری از مشتریان و بازار فروش و خدمات خود را از دست خواهیم داد.

اجزاء به کار رفته در دستگاه دستگاه وایرکات سی ان سی cnc بدین شرح است:
سیستم موقعیت دهی: عملکرد دستگاه وایرکات سی ان سی بر اساس تخلیه بارهای الکتریکی بین الکترود یا سیم و قطعه کار است و همواره باید فاصله ای تحت عنوان گپ بین الکترود و قطعه کار وجود داشته باشد که فاصله توسط سیستم موقعیت دهی تنظیم می شود که ممکن است بر اثر عوامل خاصی دچار مشکل شده و نیازمند تعمیر باشد.
سیستم تغذیه سیم: وظیفه این سیستم هدایت سیم در محل برش و ثابت و تحت کشش نگه داشتن آن است.
منبع تغذیه: این منبع دارای فرکانس پالس و جریان تولیدی ثابتی است.
سیستم دی الکتریک: از دی الکتریک جهت خنک کاری محل برش و همچنین خاصیت براده برداری آن استفاده می شود.

این موارد بخشی از اجزاء تشکیل دهنده دستگاه وایرکات سی ان سی cnc است، شما نیز از طریق ارتباط با مرکز خدمات تعمیر دستگاه وایرکات سی ان سی در بازار صنعت آرنیوس می توانید خدمات مفیدی را دریافت نمایید. همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو