مرکز خدمات تعمیر دستگاه تراش کاروسل
خرید فروش دستگاه کاروسل

مرکز خدمات تعمیر دستگاه تراش کاروسل

مرکز خدمات تعمیر دستگاه تراش کاروسل: دستگاه کاروسل هر از چندی نیازمند تعمیر و سرویس مناسب است که این فرایند باید توسط تعمیرکاران خبره صورت گیرد.

عملیات سرویس و نگهداری و همچنین تعمیرات مربوط به دستگاه های تراش کاروسل سی ان سی cnc به دقت و مهارت بالایی نیاز دارد و لازم است که فرد مورد نظر به تمام قسمت ها و پارامترهای فنی دستگاه آشنایی کامل داشته باشد.

در هنگام مواجه با یک دستگاه تراش عمودی و یا دستگاه کاروسل لازم است مشخصه های فنی آن را به طور دقیق در نظر بگیریم و آن ها رو مورد بررسی قرار دهیم، برخی از این مشخصه ها بدین شرح است:
کشور سازنده دستگاه: نمونه های مختلفی از دستگاه های روسی، آلمانی، آمریکایی در بازار قابل مشاهده هستند که هر کدام کیفیتی منحصر به خود را دارند.
سال ساخت دستگاه: هر چه دستگاه قدیمی تر باشد تکنولوژی های امروزی را کمتر در آن می توان مشاهده کرد و به طبع دستگاه های قدیمی توانایی و کارایی دستگاه های امروزی را ندارند.
قطر کار گیری دستگاه که بر حسب میلی متر بیان می شود برای مثال می تواند 3200 میلی متر باشد.
قطر میز یا چهار نظام دستگاه که بر حسب میلی متر بیان می شود برای مثال می تواند مقداری برابر 2800 میلی متر داشته باشد.
ارتفاع مربوط به قطعه کار
حداکثر وزن قابل تحمل بر روی میز دستگاه که برای دستگاه های مختلف متفاوت است مثلا در یک نمونه دستگاه این مقدار برابر 16 تن است.
وزن خود دستگاه

این موارد برخی از پارامترهای کاربردی در دستگاه کاروسل یا تراش عمودی است که لازم است جهت شناخت بهتر دستگاه آن ها را مد نظر داشته باشیم.

بازار صنعت آرنیوس مرکز خدمات تعمیر دستگاه تراش کاروسل سعی در ارائه خدمات مناسبی را دارد، شما همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو