مرکز خدمات برش با دستگاه cnc لیزر
خرید فروش دستگاه cnc فرز

مرکز خدمات برش با دستگاه cnc لیزر

مرکز خدمات برش با دستگاه cnc لیزر: امروزه در کشور مراکزی بسیار زیادی را می توان مشاهده کرده که ارائه دهنده خدمات لیزر برش هستند و می توان گفت لیزر برش دامنه وسیعی از کسب و کارها را پوشش می دهد

از جمله مزایای برش سی ان سی لیزر را می توان به موارد زیر اشاره کرد :

به وجود نیامدن تغییرات گرمایی محسوس : از آنجا که به منظور برش فلزات توسط لیزر از اشعه لیزر کانونی استفاده می شود. لذا تغییرات دمایی قبل و بعد از برش بسیار ناچیز خواهد بود این خود باعث می شود که برش مذکور بر روی خواص مکانیکی و فیزیکی قطعه تحت برش تاثیری نگذارد!!

سرعت بالا در برش لیزر : به علت داشتن توان بالا
اجرای طرح های Autocat : چنانچه طرحی از پیش توسط نرم افزار های خاص کشیده شده باشد ، طرح مذکور را به راحتی می توان با این دستگاه های cnc پیاده سازی نمود
اجرای طرح های پیچیده : یکی از قابلیت های سیستم های cnc قابلیت پیاده سازی طرح های پیچیده است و به راحتی می توان با این دستگا ها نقش ها و طرح های پیچیده رو بر روی قطعات مورد نظر پیاده سازی کرد.
عدم احتیاج به قالب برش : ساخت قالب های برش اغلب هزینه های بالایی در بر دارد و استفاده از تکنولوژی برش لیزر می تواند انتخاب هوشمندانه و همچنین اقتصادی در ساخت و برش قطعات با تیراژ نه چندان زیاد باشد.

بانک اطلاعات صنایع ایران – آرنیوس به عنوان مرجعی جهت معرفی ارائه دهندگان خدمات در این حوزه می باشد ، شما نیز چنانچه ارائه دهنده خدمات در حوزه cnc و برش و … هستید میتوانید خدمات و توانایی های خود را جهت معرفی به سایر همکاران ثبت کنید تا بهتر معرفی گردید.
و همچنین در صورتی که در زمینه خرید و فروش این دستگاه ها فعالیت می کنید میتوانید نیازهای خود را جهت مشاهده دیگران ثبت کنید تا در مسیرتان در رسیدن به هدف هموار تر گردد.

/ مرکز خدمات برش با دستگاه cnc لیزر /

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو