مرکز تعمیرات دستگاه صفحه تراش دروازه ای
خرید فروش دستگاه صفحه تراش

مرکز تعمیرات دستگاه صفحه تراش دروازه ای

مرکز تعمیرات دستگاه صفحه تراش دروازه ای: صفحه تراشی یکی از شاخه های فنی و مهندسی است که خدمات آن توسط بسیاری از صنعتگران ارائه می گردد.

پروسه و فرایند صفحه تراشی علملیاتی است که در طی آن یک ابزار برشی تک لبه با انجام حرکت طولی به صورت رفت و برگشتی، بر روی یک قطعه کار ثابت عملیات براده برداری را انجام می دهد. امروزه در صنعت مشاهده می شود که فرایند فرزکاری در برخی از کاربردها جای صفحه تراشی را گرفته است.

در صورتی که این فرایند ذکر شده در مقیاسی بزرگ تر صورت گیرد آن گاه پروسه فوق را عملیات صفحه تراشی دروازه ای گویند و تفاوتی که در این دو روش وجود دارد این است که در حالت صفحه تراشی دروازی به جای ابزار، قطعه کار و میز دستگاه حرکت رفت و برگشتی انجام می دهد.

فرایند کاری دستگاه صفحه تراش بدین صورت است که در هر بار رفت و برگشت، یک نوار باریک از قطعه کار به صورت براده جدا می شود و پیش از انجام رفت و برگشت بعدی ابزار، میز دستگاه صفحه تراش حرکت پیشروی خود را انجام می دهد که این عمل باعث می شود در کورس کاری بعدی یک نوار دیگر از قطعه کار به صورت براده از سطح جسم جدا گردد و این روند ادامه پیاده می کند تا اینکه یک سطح تخت جدید ایجاد گردد.

در دستگاه های صفحه تراش دروازه ای حرکت های پیشروی جانبی به وسیله ابزار انجام می گردد و میز دستگاه یک حرکت رفت و برگشتی دارد.

دستگاه های صفحه تراش دروازه ای هر چند بسیار قدیمی شده اند اما همچنان برخی از فرایند های ماشین کاری را صرفا فقط با این نوع دستگاه ها می توان انجام داد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز تعمیرات دستگاه صفحه تراش دروازه ای مناسب ترین خدمات تعمیراتی را به شما معرفی می کند. شما نیز می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

یک دیدگاه

  1. بابک توحیدی راد

    27 فوریه 2021 در 16:33

    با سلام .شما امکان تعمیر دستگاه صفحه تراش دروازه ای مدل HZFS-16-15-04 ساخت آلمان رو دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو