مرکز ارائه خدمات کاروسل سی ان سی cnc
خرید فروش دستگاه کاروسل

مرکز ارائه خدمات کاروسل سی ان سی cnc

مرکز ارائه خدمات کاروسل سی ان سی cnc: بسیاری از صنعتگران نیازمند دریافت خدمات این دستگاه هستند  شما نیز می توانید این خدمات را از سوی ما دریافت نمایید.

از دستگاه های تراش کاروسل سی ان سی cnc در حوزه های مختلفی استفاده می گردد و بسته به نوع کاری که ما نیاز داریم و نوع ماشین کاری مد نظر ما باید به مرکز خاصی و مرتبط با نوع ماشین کاری مورد نیاز مراجعه کنیم. برخی از کارایی ها و خدمات دستگاه کاروسل عبارتند از کف تراشی، سوراخ کاری، روتراشی، گرد تراشی و …

همان طور که گفته شد هر یک از دستگاه های کاروسل سی ان سی cnc دارای خصوصیات خاصی می باشند:
دقت دستگاه های کاروسل به کار رفته در فرایند ماشین کاری متفاوت می باشد و برای مثال این دقت می تواند 0.05 میلی متر باشد
حداکثر بار قابل تحمل این دستگاه ها نیز متفاوت است و هر کدام مقدار معینی از بار را می توانند حمل نمایند برای مثال این بار می تواند تا 5 تن باشد.
از دیگر پارامترهای مهم در این دستگاه ها حداکثر قطر کارگیری است که برای مثال در برخی از دستگاه ها این مقدار  تا 3 متر می باشد.
همچنین حداکثر ارتفاع کار نیز مهم است که با توجه به نوع ماشین آلات این مقدار متفاوت است.

که این موارد نمونه هایی از نکات فنی مربوط به دستگاه های کاروسل است. دستگاه های کاروسل با نام دستگاه تراش عمودی نیز معرفی می شوند و از آن ها برای اجرای پروسه های ماشین کاری و ساخت قطعه های سنگین که نیازمند ماشین کاری عمودی هستند استفاده می شود.

بازار صنعت آرنیوس مرکز ارائه خدمات کاروسل سی ان سی cnc در ایران است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما مکاتبه نمایید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه تخصصی ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو