مرکز ارائه خدمات دستگاه وایرکات cnc
خرید فروش دستگاه وایرکات

مرکز ارائه خدمات دستگاه وایرکات cnc

مرکز ارائه خدمات دستگاه وایرکات cnc: صنعتگران بسیاری در حال ارائه خدمات مربوط به این دستگاه ها هستند خدماتی شامل خرید، فروش، تعمیر و خدمات پس از فروش.

دستگاه وایرکات cnc سی ان سی کاربردها و استفاده های گوناگونی دارند و در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند که برخی از کاربردهای مربوط به این دستگاه ها بدین شرح می باشد:
یکی از کاربردها و استفاده های عمده مربوط به دستگاه های وایرکات سی ان سی مربوط به ماشین کاری قالبهای اکستروژن است. قالب های مربوط به متالوژی پودر عموما 2 یا 4 بار ضخیم تر از قالب های معمولی هستند لذا باید فرایند تولید آن ها و جزئیات مربوط به برش کاری این قالب ها با دقت بیشتری صورت گیرد. دستگاه های وایرکات سی ان سی این امکان و قابلیت را در اختیار ما قرار می دهند که بدون مخروطی شدن و همچنین بدون صرف مدت زمان زیادی بتوان به این هدف رسید.

از دستگاه های برش وایرکات سی ان سی در ساخت انواع چرخ دنده ها، ابزارهای فرم، ساخت و تولید نمونه های کوچک از قالب های برش، برش همزمان وتوده ای قطعه هایی که هم شکل می باشند، قالب های به کار رفته در تزریق پلاستیک و همچنین قالب های دقیق و ظریف به کار رفته در ساخت تجهیزات الکترونیکی از قبیل آی سی ها و … استفاده می شود.

همان طور که مشاهده می کنید گسترده کاربرد و استفاده از ماشین آلات وایرکات سی ان سی بسیار وسیع است و با استفاده از آن می توان بسیار از ماشین کاری ها را به راحتی  انجام داد.

از همین رو می توان گفت که ارائه دهندگان خدمات مربوط به وایرکات نیز زیاد می باشند و متخصصین بسیاری در این حوزه در حال فعالیت هستند و سفارشات مربوط به این دستگاه ها را قبول کرده و ارائه می دهند.

مرکز ارائه خدمات دستگاه وایرکات cnc در بازار صنعت آرنیوس شما را به سمت بهترین ها سوق می دهد، با ما تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو