ماشین های سنتر 2

دستگاه های روتر CNC

دستگاه های روتر CNC: ماشین های روتر سی ان سی، دستگاه های برشی هستند که با استفاده از سیستم کامپیوتری کنترل می گردند. این دستگاه ها جهت برش قطعاتی از جنس مواد مختلف از قبیل چوب، کامپوزیت، آلومینیوم ، فولاد ، پلاستیک و فوم به کار می روند. امروزه شاهده گسترش استفاده از ماشین ها و دستگاه های روتر CNC در قسمت های مختلف صنعت هستیم

در ادامه نمونه ای از این ماشین آلات را مشاهده می کنید:

 مدل Nanomatic 384 S محصول شرکت Emmegi

Machning center router / for wooden elements – Nanomatic 384 S

این ماشین سی ان سی با دو محور کنترلی دستگاهی ایده آل برای ماشین کاری پروفیل های آلمینیومی ، pvc و فولاد تا ضخامتی برابر 2mm است. کنترل این دستگاه توسط نرم افزار بصری صورت می گیرد و اپراتور از طریق دستورالعمل های ساده که بر روی صفحه نمایشگر لمسی قرار دارد می تواند سیستم را کنترل کند.

مدل GR 510 محصول شرکت HAAS

CNC router / 3-axis / 1-spindle / with auto tool changer – GR 510

ماشین روتور سی ان سی مدل GR 510 یک دستگاه قدرتمند با کارایی بالا است که توانایی ایجاد سرعتی برابر 10000rpm و قدرتی به اندازه 15hp را دارد.این دستگاه به همراه یک نرم افزار کاربر پسند که تمام عملکردهای سی ان سی را در اختیار ما قرار می دهد ارائه می گردد.

مدل High-Z S-400 محصول شرکت CNC-STEP

CNC router / 3-axis / 1-spindle / for composites / 400x300x110mm | High-Z S-400 Trapezgewinde

دستگاه CNC روتور مدل High-Z S-400 با اسپیندل ذوزنقه ای شکل می تواند برای بسیاری از کارهای کاربردی مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از این دستگاه به راحتی می توان کارهایی از قبیل سوراخ کاری و حکاکی را انجام داد.

مدل CABINETSHOP 45 محصول شرکت Thermwood

CNC router / 3-axis / multi-spindle / steel – max. 7 x 12″ | CABINETSHOP 45

دستگاه cnc روتور مدل CABINETSHOP 45  به گونه ای طراحی و مهندسی شده است که کمترین تنش را در آن می توان مشاهده کرد. میز این دستگاه در ابعاد 5×10, 5×12, 6×12, 7×12  موجود است.اسپیندل به کار رفته در این ماشین از نوع 10 HP HSD Spindle (3,000-24,000 RPM) می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو