ماشین های تراش

دستگاه های CNC تراش اتوماتیک

دستگاه های CNC تراش اتوماتیک: ماشین های تراش از جمله دستگاه هایی هستند که در صنعت کاربرد فراوانی دارند از این ماشین ها جهت انجام عملیاتی از قبیل برقوکاری، قلاویززنی و سوراخکاری بر روی قطعه کار استفاده می شود، البته وظیفه اصلی این ماشین تغییر در اندازه و فرم و پرداخت قطعات کاری است. در دستگاه های CNC تراش اتوماتیک سیستم کنترل و برنامه ریزی سیستم به cpu یا همان کامپیوتر و مغز اصلی سپرده می شود.

در ادامه نمونه ای از دستگاه های CNC تراش اتوماتیک را مشاهده می کنید:

مدل VL 5i محصول شرکت EMAG

دستگاه تراش CNC اتوماتیک

CNC automatic lathe / universal / 2-axis / 1-spindle / max. ø 250 mm | VL 5i

دستگاه تراش مدل VL 5i از محصولات شرکت EMAG ، دستگاهی است که بیشتر برای تراشکاری و ماشین کاری بر روی قطعات فلنچی به کار می رود . این دستگاه دارای ساختار و طراحی مقرون به صرفه ای است که این ناشی از به کار بردن تجهیزات مناسب در ساخت این ماشین می باشد. این دستگاه از نوع تک اسپیندل است و توانایی ماشین کاری عمودی را دارد.

مدل D5 CNC محصول شرکت ESCO S.A.

دستگاه cnc تراش اتوماتیک یونیورسال

CNC automatic lathe / universal / 2-axis / max. 4 mm | D5 CNC

سری D5 از محصولات شرکت یک دستگاه تراش اتومات یونیورسال با دو محور است و اساس طراحی آن برا مبنای مدل Escomatic D2 CNC است و این طراحی به گونه ای است که اساس و پایه طراحی از جمله خوراک گیری ، سیستم چرخش قطعه کار و … دقیقا مشابه مدل D2 می باشد. در مدل D5 سیستم counter collet جدید و پیشرفته ای استفاده شده است که قابلیت های جدیدی به این سیستم افزوده است.

مدل B0128W/B0208W محصول شرکت TSUGAMI

CNC lathe automatic / 2-axis / precision / B0128W / B0208W

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که از بهره وری بالایی برخوردار است و چرخه و زمان ماشین کاری به حداقل زمان خود رسیده است.
سیستم کنترلی ای دستگاه به گونه ای است که به وسیله سه شیوه کنترلی بر روی محل ابزار ها می توان پردازش های مختلف و متنوعی را بر روی قطعه کار داشت.

 مدل BNC42 محصول شرکت CITIZEN MIYANO

CNC lathe / horizontal / 2-axis / automatic / BNC42

سری BNC42 نسبت به مدل های قدیمی تر آن احیا گشته است به گونه ای که زمان ماشین کاری در این سری  13 درصد کاهش یافته. وزن دستگاه برابر 2,400kg و حداکثر طول ماشین کاری در این دستگاه برابر 175mm است

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو