دستگاه و ماشین های فرمینگ

دستگاه های پرس مکانیکی

دستگاه های پرس مکانیکی : انواع و اقسام دستگاه های پرس در صنعت قابل مشاهده هستند، دستگاه های پرس مکانیکی به منظور حرکت و ایجاد ضربه از شیوه چرخ طیار بهره می برد و روش ساخت آن به صورت های میل لنگی , اهرمی , خارج از مرکز و… می باشد که در این میان، نوع میل لنگی و خارج از مرکز مرسوم تر و متداول تر است.

یکی از پارامترهایی که نقش تعیین کننده ای در کارایی و عملکرد دستگاه های پرس مکانیکی و میزان کیفیت آن دارد نحوه حرکت پرس در حین فرم دهی است که نحوه ی این حرکت تابع نوع مکانیزم مورد استفاده در ساخت دستگاه و نحوه طراحی دستگاه می باشد.

مدل MCL2 series محصول شرکت Simpac

Drawing press / mechanical /6000 kN, 2000 kN /  MCL2 series

پرس مکانیکی کششی

این سری یکی از محصولات شرکت Simpac می باشد از ویژگی های این دستگاه پرس می توان به این موارد اشاره کرد:  قابلیت گشتاور بالا، سرعت ثابت در هنگام اعمال فشار و همچنین ساختار قابل اعتماد

مدل TWIN SERVO محصول شرکت Schuler

پرس ترانسفر مکانیکی

Transfer press / mechanical / Pressing force:  Min.: 10000000 N    Max.: 35000000 N | TWIN SERVO

سری TWIN SERVO یک دستگاه پرس ترانسفر مکانیکی و از محصولات شرکت Schuler است این دستگاه از تکنولوژی SERVO بهره می برد و عملکرد مناسبی را از خود نشان می دهد.

مدل WS-3TR محصول شرکت Komatsu Industries Corp.

پرس ترانسفر مکانیکی

Transfer press / mechanical / Pressing force: 48000 kN, 8000 kN / WS-3TR

سری WS-3TR یک دستگاه پرس ترانسفر از تولیدات شرکت Komatsu می باشد و از جمله مشخصه های آن عبارتند از: سرعت بالا، سیستم سروو محور قابل اعتماد که به صورت کامپکت می باشد. این سری دارای 14 نوع مختلف است که بر حسب نیاز می توان یک نمونه را انتخاب کرد.

مدل KEX 60 SP محصول شرکت KNUTH

دستگاه پرس مکانیکی

Mechanical press / eccentric / Pressing force: 589 kN / KEX 60 SP

سری KEX 60 SP یک نمونه دستگاه پرس مکانیکی از محصولات شرکت KNUTH است این دستگاه دارای ویژگی هایی به این شرح است : طراحی کامپکت و جمع و جور، دارای نیروی گریز از مرکز 60 نیوتن،  دارای بدنه محکم و سنگین، سرعت عملکرد بالا.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو