ماشین های پرس فورجینگ

26/03/2016

ماشین های پرس فورجینگ : ماشین های پرس فورجینگ دستگاهی هستند که در صنعت آهنگری مورد استفاده قرار می گیرد، این سری از ماشین های پرس دارای دو دسته اصلی می باشند 1- پرس های فورجینگ مکانیکی و 2- پرس های فورجینگ هیدرولیکی.

در پرس ها مکانیکی با استفاده از میل لنگ و شفت نیروی مورد نیاز را تولید می کنند که این نیرو از پیش تعیین شده برای ایجاد ضربه و کورس پرس مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع عملیات فورجینگ در این ماشین ها با تعداد مرحله فشار و ضربه هایی که به قطعه وارد می شود اجرا می گردد.

در پرس های هیدرولیک با استفاده از فشار سیال و یک پیستون نیروی مورد نیاز جهت اجرای ماشین کاری تامین می شود. پرس های هیدرولیکی در مقایسه با پرس های مکانیکی از میزان نیرو و انعطاف پذیری و دامنه نیروی بیشتری برخوردار هستند اما قیمت بالا، سرعت پایین اجرای کار و همچنین قیمت بالای پرس های هیدرولیکی از معایب آن ها به شمار می رود.

 

 مدل MH 3000 محصول شرکت SCHULER

پرس فورجینگ – هیدرولیکی

Forging press / hydraulic / blank / MH 3000

سری از جمله ماشین های پرس فورجینگ می باشد و مناسب بسیاری از کارهای سنگین در رنجی بین 8000 تا 14000KN می باشد. این دستگاه از نظر عملکرد در سطح مطلوبی می باشد.

 

جهت مطالعه مطالب بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :

اطلاعات بیشتر

 

 مدل PHHP محصول شرکت Hidralmac Europe GmbH

پرس فورجینگ –  هیدرولیکی

Forging press / stamping / hydraulic / ram / PHHP

سری PHHP یک پرس هیدرولیک فورجینگ از محصولات شرکت Hidralmac Europe GmbH است که از لاینر های دقیقی بهره مند می باشد و برای کارهای سنگین و دقیق بسیار مناسب می باشد. این دستگاه تا ظرفیت 4000 تن و در 4 اندازه مختلف در بازار موجود می باشند.

جهت مطالعه مطالب بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :

اطلاعات بیشتر

 

 مدل Direct Drive presses محصول شرکت ficep group

دستگاه پرس فورجینگ

Forging press / screw / 5500 – 50000 kN / Direct Drive presses

طراحی به کار رفته در این ماشین پرس فورجینگ باعث شده که چه از نظر اقتصادی و چه از نظر فنی  از سایر برندهای رقیب موجود در بازار بسیار جلوتر باشد.

 

جهت مطالعه مطالب بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :

اطلاعات بیشتر

 

 مدل HFP series محصول شرکت HOSUNG

دستگاه پرس فورجینگ

Forging press / hydraulic / Pressing force: 25000 kN, 6000 Kn / HFP series

سری HFP series یک نمونه ماشین پرس فورجینگ و از تولیدات شرکت  HOSUNG Machinery Ind. Co., Ltd می باشد این سری از دستگاه های پرس در 7 مدل مختلف ساخته و روانه بازار شده است. این محصول از قدرت بالا و کشندگی مناسبی برخوردار می باشد.

 

جهت مطالعه مطالب بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :

اطلاعات بیشتر

نظرات کاربران