دستگاه و ماشین های فرمینگ

دستگاه های پرس برک و خم کن

دستگاه های پرس برک و خم کن : پرس برک یا دستگاه های خم کن نمونه ای دیگر از دستگاه های صنعتی می باشند که دارای گستردگی زیادی هستند و در فشار های هیدرولیک 30 تا 3000 تن و همچنین طول  1.3 متر تا 8 متر موجود می باشند. طراحی دستگاه های پرس برک و خم کن به گونه ای است که علاوه بر اینکه توانایی ایجاد فشار لازم برای خم کردن قطعات را دارند، در برابر این فشار ها استحکام و توان بالایی را نیز دارند. /دستگاه های پرس برک و خم کن/

مدل T22 Scanja محصول شرکت SIMAS

دستگاه پرس بریک هیدرولیک – افقی

Hydraulic press brake / horizontal / punching | T22 Scanja

سری T22 Scanja یک نمونه دستگاه پرس از نوع brake می باشد این دستگاه یک دستگاه ایده آل برای خم کردن و پرس انواع پروفیل، میله های تخت و لوله ها می باشد.موقعیت سیلندر های قرار گرفته بر روی میز کار این امکان را به ما می دهد که از این دستگاه برای بسیاری از فعالیت های ماشین کاری استفاده کنیم.

مدل Hämmerle 3P محصول شرکت Bystronic Laser

پرس cnc بریک – هیدرولیک

Hydraulic press brake / CNC | Hämmerle 3P

سری Hämmerle 3P یک دستگاه cnc بریک است، این دستگاه از یک سیستم تعویض ابزار پیشرفته بهره مند است به طوری که این طراحی به کار رفته در این دستگاه باعث می شود که تعویض ابزار سریع تر و راحت تر صورت گیرد.

 مدل E3, B2, B3 series محصول شرکت salvagnini

پرس بریک – هیدرولیک

Hydraulic press brake / max. 320 t | | E3, B2, B3 series

شرکت salvagnini group به پشتوانه چهل تجربه توانسته راه حل های بسیار جدیدی در حوزه ماشین آلات صنعتی ارائه دهد. که سه سری دستگاه پرس بریک یعنی سری های E3, B2, B3 نمونه ای از این نوآوری ها می باشد و همچنین در طراحی این ماشین آلات از تکنولوژی brake-forming بهره برده شده است.

مدل Digibend 200e محصول شرکت EUROMAC

دستگاه cnc بریک – افقی – هیدرولیکی

Hydraulic press brake / CNC / horizontal / Digibend 200e

سری Digibend 200e یک دستگاه پرس بریک از نوع افقی و با کنترلر سی ان سی می باشد. از این دستگاه  معمولا در انجام کارهایی از قبیل پانچ کردن، صاف کردن، پرس کردن و خم کاری استفاده می شود

Press force: 200 kN

Bending length: 200 mm

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو