ماشین های سنتر

ماشین های فرزکاری یونیورسال

ماشین های فرزکاری یونیورسال: همان طور که بیان شد ماشین های فرز انواع و اقسام گوناگونی دارند که ماشین های فرز یونیورسال یکی از انواع ماشین های فرز به شمار می آید، از نظر ساختاری این ماشین مشابه ماشین فرز افقی است و تفاوت آن ها در عملکرد میزکار دستگاه است به طوری که در ماشین های فرز یونیورسال میز دارای یک حرکت اضافی می باشد. در این ماشین ها میز کار قابلیت گردش در زاویه های 45 و یا بیشتر را نسبت به محور ماشین دارا می باشد

مدل EMCOMAT FB Series محصول شرکت Emco

ماشین فرزکاری یونیورسال

Universal milling machine  | EMCOMAT FB Series

این محصول تولید از شرکت Emco تحت سری FB نام گذاری می شود و دارای سه نمونه است. دستگاه فرز سی ان سی سری FB برای گستره وسیعی از کارها می توانند مورد استفاده قرار گیرد کاربردهایی نظیر تولید قالب و ابزار، خط تولید های کوچک که میزان تولید آنها کم است و همچنین ساخت نمونه کارها. این  مدل شاید یکی از نمونه دستگاه های کوچک ساخته شده توسط این شرکت است اما با توانایی ها و عملکردهای مناسب توانایی دستیابی به تمامی استاندارد ها را دارد.

مدل Doppia Quadra محصول شرکت Emmegi

CNC machining center / 3-axis / universal / multi-spindle | Doppia Quadra

یکی دیگر از محصولات پر کاربرد شرکت Emmegi مدل Doppia Quadra است  که با سه محور برای کارهایی نظیر برشکاری، فرزکاری و مته کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل UCP 800 Duro محصول شرکت GF Machine

ماشین سنتر یونیورسال CNC پنج محوری با عملکرد بالا

CNC machining center / 5-axis / universal / high-performance | UCP 800 Duro

سری UPC از محصولات شرکت GF Machine برای برطرف کردن بسیاری از نیاز های تراشکاری و فرزکاری در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد و در صنایعی از قبیل صنایع قالب گیری و ساخت قطعاتی با دقت بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل JET FIVE محصول شرکت MCM Machining

ماشین سنتر CNC پنج محور یونیورسال با میز گردان

CNC machining center / 5-axis / universal / with rotating table (11 000 x 2 000 x 600 mm | JET FIVE

این دستگاه جهت ماشین کاری از 5 محور استفاده می کند و از قدرت و قابلیت مانور بالایی برخوردار است. از این دستگاه می توان در گستره وسیعی از صنایع به خصوص صنایع هوا فضا استفاده کرد.

مدل MECABOND محصول شرکت meca numeric

ماشین فرزکاری چهار محور افقی و عمودی مولتی اسپیندل

milling machine / 4-axis / horizontal / vertical / multi-spindle – max. 6050 x 2510 x 340 mm | MECABOND

ماشین فرز CNC مدل MECABOND یک ماشین فرزکاری با 4 محور است و از نظر سرعت عمل و سرعت کاری بسیار مطلوب می باشد و در اموری که نیاز به سرعت بالا می باشد از آن می توان استفاده نمود. این مدل از سیستم مولتی اسپیندل بهره می برد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو