ماشین های سنتر 2

دستگاه های فرزکاری و حکاکی

دستگاه های فرزکاری و حکاکی: جهت حکاکی شیوه ها و دستگاه های متفاوتی وجود دارد، این عمل را یا می توان با استفاده از سی ان سی و ماشینکاری انجام داد و یا با استفاده از حکاکی لیزر. از هر دوی این فناوری ها می توان برای حکاکی اطلاعات بر روی سطح فلزات و غیر فلزات استفاده کرد اما زمانی که عمق حکاکی زیاد باشد یا فلزی که قرار است بر روی آن حکاکی صورت گیرد از جنس فلزات واکنش پذیر باشد، باید از ماشین های CNC فرز جهت حکاکی استفاده کرد.

مدل Impala 400 LNC محصول شرکت LANG

دستگاه های فرزکاری و حکاکی cnc سه محور یونیورسال

CNC milling-engraving machine / 3-axis / universal – 6m/min , 500 x 400 x 200 mm | Impala 400 LNC

طراحی این دستگاه به گونه ای است که کار ماشین کاری را با بالاترین کیفیت تحویل ما می دهد. در این ماشین مجموعه از قطعات کارامد کناره هم گرد آمده اند تا نیازهای فردی افراد را به طور کامل رفع کند.

مدل M7/M75 محصول شرکت DATRON

دستگاه cnc فرز حکاکی

CNC engraving and milling machine | M7/M75

دستگاه فرز حکاکی مدل M7/M75 به دلیل طراحی خاصش می تواند به طور قابل توجهی عملکرد ماشین کاری شما رو بهبود می بخشد و از نظر سرعت و کیفیت در حد خوبی می باشد. با استفاده از این دستگاه می توانید یک ماشین کاری دقیق بر روی آلمینیوم و پلاستیک در دو و سه بعد داشته باشید.

مدل BCL- X Series محصول شرکت BODOR

Laser engraving machine / CO2  / CNC | BCL- X Series

دستگاه های حکاکی لیزر سری BCL- X Series از تولیدات شرکت BODOR می باشد. این دستگاه ها خاص مواد سخت طراحی شده اند و نه تنها با این دستگاه ها می توان حکاکی را انجام داد بلکه از آنها جهت برش مواد مختلف نیز می توان استفاده کرد. ابعاد محیط کار در این دستگاه ها می تواند از 1000600mm تا مقدار 18001200mm بر حسب نوع دستگاه متغییر باشد.

مدل PC-6090F محصول شرکت Jinan Penn CNC Machine

دستگاه cnc فرز کاری و حکاکی

CNC milling-engraving machine / 3-axis / universal – 600 x 900 x 80 mm | PC-6090F

در اینجا نمونه ای از دستگاه های شرکت Jinan Penn CNC Machine را مشاهده می کنید، ساختار این دستگاه کاملا با ثبات و مقاوم است و به راحتی تغییر شکل نمی دهد. اسپندل به کار رفته در این دستگاه از نوع  Italy HSDبا توان 1.5 kw می باشد و سیستم خنک کننده ی آن از نوع هوا خنک است.

SONY DSC

مدل Nano-Graph محصول شرکت Knuth Machine

دستگاه حکاکی cnc

CNC engraving machine / 300 x 300 x 90 mm | Nano-Graph

دستگاه حکاکی سری Nano-Graph از محصولات شرکت Knuth Machine Tools که دستگاه مناسب و ایده ال برای عملیات حکاکی به شمار می رود. در این دستگاه از اسپیندل با ماکزیمم سرعتی برابر 24000 rpm استفاده شده است این اسپیندل دارای بلبرینگ های بسیار دقیقی می باشد و همچنین دارای سیستم نگه داری حرفه ای از نوع ER-12 است. یکی از دیگر ویژگی های این ماشین سرعت خوراک گیری خوب آن است که می تواند سرعتی به اندازه 4500 mm/min جهت خوراک گیری فراهم کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو