ماشین های تراش

دستگاه های cnc تراش عمودی

دستگاه های cnc تراش عمودی: نوع دیگری از دستگاه های تراش، ماشین های cnc تراش عمودی می باشند، در این ماشین آلات قسمت قلم گیر ماشین به حالت منشور چند ضلعی می باشد و در حالت عمودی حرکت خطی دارد.

دستگاه سه نظام که به صورت عمودی قرار دارد در این ماشین ها بسیار بزرگ می باشد و دارای حرکت دورانی است و برای گرفتن قطعه کارهای بزرگ مناسب می باشد. به دلیل اینکه ماشین های سی ان سی تراش عمودی  از تکنولوژی سی ان سی بهره مند هستند ، می توانند کاری بسیار تمیز تحویل ما دهند.

در ادامه نمونه هایی از این دستگاه های cnc تراش عمودی  را مشاهده می کنید:

مدل VTC 100-4 محصول شرکت EMAG

دستگاه cnc سنتر تراشکاری عمودی با چهار محور

CNC turning center / vertical / 4-axis / max. ø 63 mm | VTC 100-4

ماشین مدل VTC 100-4 یک دستگاه تراش عمودی چهار محور است و این ماشین یک اسپیندل اصلی در بخش مرکزی دستگاه و همچنین یک مرغک در قسمت پایین دستگاه دارد از دیگر ویژگی های این ماشین برخورداری از 12 ایستگاه ابزار است.

مدل VTC series محصول شرکت DANOBAT GROUP

دستگاه cnc سنتر تراشکاری عمودی با دو محور ضربه ای

CNC turning center / vertical / 2-axis / ram | VTC series

دستگاه مدل VTC series یک ماشین تراش عمودی دو محور می باشد و گستره بسیاری از کاربردها تحت پوشش خود قرار می دهد، کاربرد هایی نظیر تراش کاری، فرزکاری، دریل زنی و … . همیچنین این ماشین با توجه به نیاز کاربران به صورت ماژولار طراحی شده تا تمام نیازهای کاربران را تامین کند.

 مدل CTV 160 محصول شرکت DMG MORI

دستگاه cnc تراش عمودی با موتور خطی

CNC lathe / vertical / 3-axis / with linear motor / CTV160

دستگاه مدل CTV 160 از محصولات شرکت DMG MORI یک ماشین تراش عمودی می باشد، این دستگاه قادر به ماشین کاری بر روی قطعاتی با طول 5 میلی متر تا 210 میلی متر و قطر 160 میلی متر تا 220 میلی متر است. در این مدل محورهای X , Y , Z , C در سمت اسپیندل قرار داده شده اند که این امر محدوده کاری به اندازه 90± برای محور Y فراهم میکند و همچنین محدوده کار برای محور C نیز وسیع می شود.

مدل PUMA VTS1214 محصول شرکت Doosan Machine

دستگاه cnc سنتر تراشکاری عمودی با دو محور ضربه ای

CNC turning center / vertical / 2-axis / ram | PUMA VTS1214

مدل PUMA VTS1214 یک دستگاه سنتر تراش عمودی با دو محور می باشد، این دستگاه از دو محور ضربه ای بهره می برد که این باعث می شود عملیات برش بر روی قطعات بزرگ با سهولت بیشتری انجام شود. طراحی این دستگاه به نحوی انجام شده است که تعمیر و نگهداری آن با سهولت انجام شود و از استحکام بالایی برخوردار باشد.

مدل FVL-24 محصول شرکت CHEVALIER

دستگاه cnc سنتر تراش عمودی با سرعت بالا

CNC turning center / vertical / 2-axis / high-speed | FVL-24

سری FVL-24 یک دستگاه تراش عمودی از محصولات CHEVALIER  است، در زمانی که نیاز به برش های با سرعت بالا است مواردی از قبیل ماشین کاری مواد مختلف از قبیل آهن، آلومینیوم و حتی مس ، این دستگاه می تواند بسیار کارامد باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو