نمایندگی خرید فروش ماشین فرز cnc
ماشین های سنتر

دستگاه cnc سنتر عمودی چهار محوری

دستگاه cnc سنتر عمودی چهار محوری: ماشین های فرزکاری ابزارهایی هستند که از آن ها جهت پیاده کردن اشکال پیچیده بر روی انواع فلزات و یا دیگر مواد جامد مورد استفاده قرار می گیرد که ماشین های سنتر عمودی چهار محوری نمونه ای از این ماشین ها هستند و در انواع و اقسام مختلف در دسترس عموم قرار گرفته اند.

در ادامه به معرفی چند نمونه از انواع دستگاه های سی ان سی موجود در بازار می پردازیم.

مدل VLC 500 MT شرکت EMAG

CNC machining center / 4-axis / vertical max. ø 820 mm | VLC 500 MT

ماشین سنتر مدل VLC 500 MT محصول شرکت EMAG این قابلیت را دارد که بتواند بازدهی جرمی را تضمین کند و همچنین از یک محور اسپیندل فرزکاری برخوردار است که می تواند با محور Y و یا B ماشین یکپارچه گردد. که این خاصیت دستگاه می تواند تکیه گاه مناسبی را جهت انجام کارهای مختلفی نظیر سوراخکاری و فرزکاری های سنگین در اختیار ما قرار دهد.

امکان انتخاب خشاب یا تغذیه دستگاه در این نوع ماشین تعبیه شده است که 96 جایگاه برای ان در نظر گرفته شده است که در هنگام انجام ماشین کاری می تواند بار گذاری گردد.

مدل Comet T4 محصول شرکت Emmegi

CNC machining center / 4-axis / vertical / for aluminum profiles 4000 x 470 x 420 mm | Comet T4

ماشین سنتر مدل Comet T4 محصولی از شرکت Emmegi است، این دستگاه از چهار محور کنترلی بهره میگیرد. این ابزارها را می توان با استفاده از سیستم های درایو موتوری تولید کرد به نحوی که مستقل از یکدیگر هستند و می توانند برای کاربرد های ماشین کاری بر روی محور X واقع گردند.

خدمات خرید فروش فرز cnc در ایران

مدل TITAN محصول شرکت fomindustrie

ماشین سنتر CNC چهار محور عمودی برای پروفیل آلومینیوم

CNC machining center / 4-axis / vertical / for aluminum profiles | TITAN

ماشین سنتر مدل TITAN محصول شرکت fomindustrie . این دستگاه سی ان سی از سه محور اینترپل و همچنین یک محور برای اسپیندل اصلی بهره مند است و از لحاظ کارایی و سرعت بسیار خوب و عالی می باشد.

مدل BOLERO 2 محصول شرکت ABCD machinery

ماشین سنتر CNC چهار محور عمودی برای PVC

CNC machining center / 4-axis / vertical / for PVC 4000 x 360 x 300 mm | BOLERO 2

ماشین سنتر مدل BOLERO 2 محصول شرکت abcd machinery . این دستگاه سنتر عمودی دارای سیستم مونتاژ گانتری نوع پل است و از چهار محور که توسط سیستم سی ان سی کنترل می شود استفاده می کند و برای کار بر روی آلیاژ هایی از قبیل آلمینیوم های اکسترود شده، آلیاژهای سبک، PVC و همچنین آهن مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل VF-4SS محصول شرکت HAAS

ماشین سنتر CNC چهار محور عمودی با سرعت بالا

CNC machining center / 4-axis / vertical / high-speed / 1270 x 508 x 635 mm | VF-4SS

مدل VF-4SS محصول شرکت HAAS . این ماشین سنتر عمودی توانایی ایجاد نیرو محرکه ای به اندازه 30HP بخار و همچنین سرعتی برابر با 12000 دور بر دقیقه را دارا می باشد. که این قابلیت ها از نقاط برجسته این ماشین می باشد. علاوه بر این دارای سرعت 35.6m/min rapids می باشد و جهت خنک کاری دارای مخزن 208 لیتری است.

مدل VARIAXIS-j-500 محصول شرکت MAZAK

axis CNC vertical machining center / ø 500 mm / VARIAXIS j-500

مدل VARIAXIS-j-500 محصول شرکت MAZAK. این دستگاه سنتر عمودی یک ماشین ابزار چهار محوره و به صورت تک زمانه می باشد و چهارچوب آن امکان استفاده از قطعاتی با پهنای 500mm و ارتفاع 350mm را به ما می دهد. این ماشین ابزار همچنین دارای یک محور اسپیندل استادندارد است که سرعتی معادل 12,000 and 18,000 را در اختیار ما قرار می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو