ماشین های تراش

دستگاه های تراش و سنباده زنی

دستگاه های تراش و سنباده زنی: یکی دیگر از عملیاتی که در ماشین کاری انجام می گردد سنباده زنی می باشد که این عمل یک پروسه ی براده برداری از روی قطعه کار است در واقع براده برداری به عمل برداشتن مواد اضافه از روی قطعه کار اتلاق می گردد که این عمل با سایش همراه است. پس از انجام عملیات سنباده زنی نیاز است که سطح کار پرداخت گردد که به این مرحله سنگ زنی گفته می شود و مرحله نهایی کار است و به این ترتیب کیفیت سطح کار افزایش می یابد تمام این فرایند توسط دستگاه های تراش و سنباده زنی صورت می گیرد.

در ادامه نمونه هایی از دستگاه های تراش و سنباده زنی را مشاهده می کنید :

مدل VSC DS, DDS محصول شرکت EMAG

دستگاه سنتر تراش و سنباده زنی عمودی

Vertical turning- GRINDING Center / 3-axis / surfacing | max. 850 x 315 x 315 mm | VSC DS, DDS

دستگاه سنتر مدل  VSC DS, DDS یک دستگاه سنتر تراش کاری و سنباده زنی از محصولات شرکت EMAG است و به نحوی طراحی شده که هزینه های تولید را به طور ویژه ای کاهش می دهد، از جمله مشخصه های این دستگاه توانایی بالا در انجام عملیات و دقت بالا در انجام فرایند ماشین کاری بر روی قطعات بزرگ و متوسط از دیگر ویژگی های قابل توجه در این دستگاه می باشد.

برخی از نمونه کارهای این دستگاه عبارت است از : چرخ دنده ها، چرخ زنجیرها، غلاف ها و مهره ماسوره های متحرک، و نیز قطعاتی برای CVTها، پین های اتصال حلقه ها و اتصالات، یاطاقان ها و رینگ پیستون ها.

مدل Hyperturn 110 محصول شرکت EMCO

دستگاه سنتر تراشکاری و فرزکاری سی ان سی  دو اسپیندل 4 محور

CNC milling-turning center / horizontal / 4-axis / double-turret | Hyperturn 110

این دستگاه سنتر تراشکاری و فرزکاری CNC دارای دو اسپیندل با نگهدارنده دوتایی و محور C می باشد.

این دستگاه از محصولات شرکت EMCO ، یک دستگاه ماشین کاری با دو اسپیندل است و اسپیندل به کار رفته در قسمت فرزکاری این ماشین از قدرت بالایی برخوردار است و همچنین این دستگاه دارای دو تارت می باشد که بر روی هر دو ابزار تراش قرار گرفته است.

مدل CLOCK DYNAMIC محصول شرکت M.C.M Machine

ماشین سنتر فرزکاری و تراشکاری سرعت بالا برای کارهای سنگین

Universal turning center / 5-axis / 4-axis / grinding / 610 x 650 x 850 mm | CLOCK DYNAMIC

ماشین سری CLOCK DYNAMIC یک دستگاه 4 و 5 محوره است در واقع می توان گفت این ماشین یک دستگاه همه فن حریف با قابلیت های بالا می باشد، در طراحی این ماشین اصولی از قبیل بهره وری ، دقت بالا، تطبیق پذیر به طور کامل رعایت و پیاده سازی شده و این دستگاه را در برابر تمام نیازهای مرتبط به کارهای ماشین کاری سربلند کرده است.

مدل R200, R300 محصول شرکت INDEX Machine

ماشین سنباده زنی سرعت بالا

Horizontal turning center / 5-axis / grinding | R200, R300

ماشین تراش مدل R200, R300 یک دستگاه سمباده زنی افقی است. در این ماشین به منظور انجام عملیات سنباده زنی از یک اسپیندل با قدرت مناسبی استفاده شده است. دایره گسترده ابزار های استفاده شده در این ماشین باعث می شود که زمان و سرعت عمل و دقت کار در حد مطلوبی قرار گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو