Directindustry
دستگاه و ماشین های برش اره

دستگاه های اره پنل بر

دستگاه های اره پنل بر :دستگاه های اره پنل بر می توانند عمودی و یا افقی باشد، اره پانل بر دستگاهی است که از آن به منظور برش ورق هایی در اندازه های مختلف استفاده می شود، که هر کدام از این دستگاه های اره پنل بر کاربرد و کارایی خاص خود را دارد که بسته به نوع نیاز باید یکی را انتخاب نمود.

مدل Performance.CUT محصول شرکت IMA

دستگاه سی ان سی اره پنل بر

Panel saw / horizontal / automatic / CNC | Performance.CUT

دستگاه سری Performance.CUT یک دستگاه cnc برش پنل و از محصولات شرکت می باشد . از این دستگاه می توان برای برش قطعات در حد متوسط بهره برد  همچنین فن آوری قدرتمندی در سری Performance.CUT به کار برده شده است که آن را منحصر به فرد نموده.

مدل DS محصول شرکت ELCON

اره پنل بر – اتوماتیک

Panel saw / vertical / automatic | DS

دستگاه سری DS نمونه دستگاه پنل بر می باشد که تمام توابع پایه برای انجام یک ماشین کاری دقیق را در اختیار ما قرار می دهد. از این دستگاه می توان برای برش انواع آلومینیوم و ورق های پلاستیکی استفاده کرد.

مدل HPP 180 محصول شرکت HOLZMA

دستگاه برش پنل – افقی

Panel saw / horizontal / automatic  / 95 mm | HPP 180

طراحی مدل HPP 180 متناسب با نیاز های روز بازار صورت گرفته است و در دسترس عموم قرار گرفته. در این دستگاه از یک تیغه اره 95 میلی متری استفاده شده که به کاربر اجازه مانور در ماشین کاری را می دهد. عملکرد این دستگاه نسبت به قیمت آن قابل تحسین است.

مدلVSA محصول شرکت Hendrick

اره پنل بر – عمودی – اتومات

Panel saw / vertical / automatic | VSA

سری VSA یک دستگاه اره پنل بر تمام اتومات  از محصولات شرکت Hendrick  می باشد حداکثر عمق برش در این دستگاه برابر 1.5 اینچ است همچنین از نظر ساختمانی این دستگاه استحکام بسیار مناسبی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو