دستگاه و ماشین های برش اره

دستگاه های اره نواری عمودی

دستگاه های اره نواری عمودی : دستگاه های اره نواری ابزارهایی هستند که از یک اره صاف و بلند تشکیل شده اند و در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند، این دستگاه ها بسته به تعداد دندانه ها و زاویه دندانه ها و … تقسیم بندی می گردند.

یکی از این انواع اره ها ، اره ی عمودی می باشد که در این دستگاه های اره نواری عمودی ،تیغه به صورت عمودی قرار گرفته است و عملیات برش را انجام می دهد. دستگاه های اره نواری عمودی یا می توانند اتوماتیک باشند که در این حالت قطعه کار توسط صفحه مخصوص به خورد تیغه داده می شود و یا می توانند دستی باشند که در این حالت عملیات برش توسط کاربر اجرا می گردد.

مدل TIGER 352/MA محصول شرکت MEP

اره نواری عمود بر دستی

Band saw / vertical / manual | TIGER 352/MA

سری TIGER 352/MA نمونه اره نواری محصول شرکت MEP می باشد و در طراحی این دستگاه ارائه کیفیت و کارایی بالا در کار انجام شده به طور کامل رعایت شده است. از جمله ویژگی های این دستگاه درجه حفاظتی IP55 ، برخورداری از دو مجموعه چرخ دنده برای عملکرد بهتر،  دارای چهار سرعت کاری 15/30/45/90 rpm ، سیستم خنک کننده و …

مدل KASTOverto A 2 محصول شرکت KASTO

اره نواری عمودی اتوماتیک

Band saw / vertical / automatic / KASTOverto A 2

دستگاه اره نواری سری KASTOverto A 2  یک دستگاه اره نواری عمود بر است، طراحی فشرده این دستگاه این اجازه را به ما می دهد که بتوانیم این دستگاه را در کوچکترین مناطق نیز مستقر کنیم. . این دستگاه از یک درایو کنترل سرعت بهره مند است که کنترل سرعت را نیز در اختیار ما قرار می دهد. ویژگی دیگر دستگاه میزان کم آلودگی صوتی آن است.

مدل VBS400E محصول شرکت Hermann Klaeger GmbH

اره نواری عمود بر دستی

Band saw / vertical / max. 400 x 420 mm | VBS400E

سری VBS400E یک دستگاه اره نواری دستی است که توسط شرکت Hermann Klaeger GmbH توسعه یافته و به گونه ای طراحی شده است که برای بسیاری از برنامه های کاربردی اعم از برش از طول، ایجاد شکاف، جداسازی قطعات مختلف به کار می رود. این سری بیشتر در کارگاه هایی که نیاز به برش میله های فولادی دارند به کار می رود.

مدل AKE Sawmast محصول شرکت Söderhamn Eriksson AB

دستگاه اره نواری عمودی – اتوماتیک

Band saw / vertical / automatic | AKE Sawmast

دستگاه اره نواری سری AKE Sawmast از محصولات شرکت  Söderhamn Eriksson AB حاصل 50 سال تجربه این شرکت در زمینه فن آوری اره نواری است. یکی از ویژگی های بارز این دستگاه دقت و عملکرد مناسب آن می باشد و همچنین با به کار گرفتن ایده های فنی میزان آلوگی صوتی آن در حد مطلوبی کاهش یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو