ماشین های اره نواری افقی

18/03/2016

ماشین های اره نواری افقی : اره های نواری یکی دیگر از ابزار های مهم صنعتی کارگاهی هستند و می توانند در دو نوع افقی و عمودی باشند. دامنه کاربرد ماشین های اره نواری افقی بسیار گسترده است و می تواند شامل این موارد باشد : قبیل قوس بری، برش طولی ، بریدن چوبهای ظریف ، بریدن فاق و زبانه و تبدیل گرده بینه های چوب به الوار و تخته ، قطع کردن چوبهای ضخیم و بسیاری موارد دیگر… . همچنین در برخی مدل های اره نواری می توان با استفاده از ماشین های اره نواری افقی، برش های زاویه ای و زوایای مرکب ایجاد کرد.

 

 مدل Phoenix محصول شرکت FBM

اره نواری افقی اتومات

Band saw / horizontal / automatic / m0ax. ø 220 mm, 215 x 215 mm | Phoenix

دستگاه اره نوای سری Phoenix یکی از محصولات تولیدی شرکت FBM می باشد، این ماشین که یک دستگاه اره نواری دستی است برش برای برش های بین 0 تا 60 درجه مناسب می باشد و بیشتر در این رنج مورد استفاده قرار می گیرند

جهت مطالعه مطالب بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :

اطلاعات بیشتر

 

 مدل KASTOhbs 1 محصول شرکت KASTO

اره نواری افقی نیمه اتومات

Band saw / horizontal / semi-automatic / for metal / KASTOhbs 1

دستگاه برش اره سری KASTOhbs 1 از محصولات شرکت KASTO این قابلیت را دارد که طیف گسترده ای از عملیات برش مربوط به دستگاه های برش اره نیمه اتوماتیک شرکت را می تواند انجام دهد. در طراحی این دستگاه بسیاری از نکات فنی در نظر گرفته شده است که این باعث مقرون به صرفه شدن دستگاه و عملکرد مناسب آن شده است.

 

جهت مطالعه مطالب بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :

اطلاعات بیشتر

 

 مدل K-260-M محصول شرکت TRONZADORAS MG

اره نواری افقی دستی اتومات

Band saw / horizontal / automatic / K-260-M

اره نواری سری K-260-M از محصولات شرکت TRONZADORAS MG دستگاهی است ایده ال برای برش برش پروفیل های آهن و استیل که از آن در برش های با زاویه 0 تا 60 درجه می توان استفاده کرد. این سری از دستگاه های برش دارای دو رنج سرعت 40mt/min  تا 80mt/min می باشد که مطابق با استاندارهای CE است.

جهت مطالعه مطالب بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :

اطلاعات بیشتر

 

 مدل CP محصول شرکت DANOBAT GROUP

ماشین اره نواری اتومات – ماشین های اره نواری افقی

Band saw / horizontal / automatic / CP

ماشین اره نواری سری محصول شرکت DANOBAT GROUP به عنوان یک راه حل مناسب برای عملیات برش مواد مختلف می باشد. این دستگاه یک ماشین برش اتومات است و برای برش در تعداد قطعه بالا می تواند گزینه مناسبی باشد.

 

جهت مطالعه مطالب بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :

اطلاعات بیشتر

نظرات کاربران

شانزده + 19 =