ماشین های سنتر

دستگاه cnc سنتر افقی چهار محوری

دستگاه cnc سنتر افقی چهار محوری: ماشین های فرز به دو دسته افقی و عمودی تقسیم می شوند. در ماشین های فرز افقی محور دستگاه و میز در سه جهت عمود بر هم به صورت طولی ، عرضی و قائم حرکت می کنند و ماشین های سی ان سی سنتر افقی چهار محور که نمونه هایی از آن را در قسمت پایین مشاهده می کنید جزو این دسته از ماشین ها هستند.

مدل EC-400 محصول شرکت HAAS

CNC machining center / 4-axis / horizontal / 508 x 508 x 508  mm | EC-400

سری EC-400 یکی از نمونه ماشین های سنتر افقی محصول شرکت HAAS می باشد که دارای 4 محور است. که برخی ویژگی های آن به این شرح است : ابعاد کاری این دستگاه 20″ x 20″ x 20″ (508 x 508 x 508 mm) ، دارای 40 taper ، توانایی ایجاد نیروی 20 hp (14.9 kW) و حداکثر سرعت اسپیندل آن برابر 8000 rpm است و ابزار گیر آن 24 + 1 است.

مدل H series محصول شرکت Heller

ماشین سنتر CNC چهار محور افقی کامپکت

CNC machining center / 4-axis / horizontal  | H series

سری های Seri H از محصولات شرکت Heller نمونه ای از ماشین های افقی 4 محوره هستند که این سری خود دارای چندین مدل است از قبیل H4500 و H14000 .  این ماشین ها را با توجه به قابلیت هایی که در آن ها تعبیه شده می توان برای ماشین کاری و سرویس دهی های طولانی مدت به کار برد. این ماشین ها عملکرد مناسب و بهینه شده ای را به منظور انجام کارهای سنگین بر روی فلزات سبک را در اختیار ما قرار می دهند.

مدل PR series محصول شرکت union chemnitz

ماشین سنتر CNC چهار محور افقی نوع ستونی

CNC machining center / 4-axis / horizontal  | PR series

شرکت union chemnitz در زمینه ماشین های سنتر افقی سری های مختلفی را روانه بازار نموده که یکی از آن ها سری PR است .مدل PR 150 نمونه از این سری است و به گونه ای طراحی شده ستون آن متحرک است و عموما برای انجام کارهای مته زنی و فرزکاری در ماشین کاری های سخت و سنگین به کار می رود.

مدل METEOR ML PALLETIZED محصول شرکت PCI

ماشین سنتر CNC چهار محور افقی با سرعت بالا

CNC machining center / 4-axis / horizontal / high-speed  / METEOR GL PALLETIZED

دستگاه سی ان سی مدل METEOR ML PALLETIZED نمونه ای از محصولات موفق شرکت PCI است که دارای 4 محور می باشد. طراحی این دستگاه به گونه ای است که از دو اسپیندل بهره می گیرد و از نظر سرعتی در حد مناسبی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو