دستگاه و ماشین های برش اره

دستگاه اره نواری دو ستونه

دستگاه اره نواری دو ستونه : یکی دیگر از دسته بندی های دستگاه های اره ، ماشین اره نواری دو ستونه می باشد، این دستگاه ها دارای یک تیغ اره هستند که دو طرف آن به ستون های دستگاه بسته می شود. از نظر ساختاری تفاوت بین دستگاه اره معمولی و دستگاه اره نواری دو ستونه در این است که در اره های دو ستونه، اره در راستای عمود بر سطح قائم از بالا به پایین عملیات برش را اجرا می کند اما اره های افقی از یک نقطه به پایه وصل هستند و حول آن نقطه بالا و پایین می رود.

 مدل Katana-L series محصول شرکت Ficep

اره نواری افقی اتوماتیک

Band saw / double-column / horizontal / automatic / max. 2 540 x 815 mm, 7 – 18 kW | Katana-L series

دستگاه اره نواری سری KATANA نمونه ای از محصولات شرکت Ficep می باشد این دستگاه از درجه اطمینان و قابلیت بالایی برخوردار است و از نظر آلودگی صوتی و لرزش در سطح مطلوبی قرار دارد. در این دستگاه از سیستم کنترلی انکودر استفاده شده که دقت برش را افزایش می دهد.

مدل KASTOtec U 4 محصول شرکت KASTO

دستگاه اره نواری افقی دو ستونه

Band saw / horizontal / double-column / automatic / KASTOtec U 4

سری VB1050 یک نمونه دستگاه اره نواری از محصولات شرکت KASTO است که طراحی شده برای برش های متوسط و سخت می باشد.  همچنین این VB1050 به طور خاص برای برش قطعات بزرگ به کار می رود.

مدل HBP series محصول شرکت DANOBAT GROUP

دستگاه اره نواری دو ستونه نیمه اتومات

Band saw / horizontal / double-column / semi-automatic / HBP series

سری HBP series یک دستگاه اره نواری افقی نیمه اتومات از محصولات شرکت DANOBAT GROUP است . در طراحی این ماشین دو ویژگی قدرت برش بالا و کاربری آسان با یکدیگر به خوبی ترکیب شده است  که در نتیجه عملکرد آن بسیار بهبود یافته است. این دستگاه مناسب برای برش لوله ها می باشد.

مدل SHARK 310 محصول شرکت MEP Saws GROUP

دستگاه اره نواری افقی تمام اتوماتیک

Band saw / double-column / horizontal / automatic / SHARK 310 CNC HS 4.0

دستگاه اره نواری اتومات مدل SHARK 310 CNC HS 4.0 از محصولات شرکت MEP Saws است، این دستگاه به یک صفحه نمایشگر 8 اینچی مجهز شده و توسط دکمه های این دستگاه می توان به تمام توابع آن دسترسی داشت. برای خنک کاری و سرد کردن کار و همچنین شستشوی براده ها از دو پمپ در این دستگاه استفاده شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو