دستگاه و ماشین های برش اره

دستگاه اره مدور

دستگاه اره مدور : اره ها انواع مختلفی دارند که یکی از تقسیم بندی هایی که برای اره به کار میرود بر حسب نوع تیغه به کار رفته در آن ها می باشد و دستگاه اره مدور یکی از این تقسیم بندی هاست. از دستگاه اره مدور برند ها و تولیدکنندگان بیشماری در سطح جهان وجود دارند که هر کدام محصولاتی منحصر به فردی تولید می کنند.

در ادامه نمونه ای از انواع دستگاه اره مدور را مشاهده می کنید:

مدل KHK 350 محصول شرکت KNUTH

اره مدور مناسب برای برش فلز

Circular saw / semi-automatic / for metal | KHK 350

دستگاه سری KHK 350 از محصولات شرکت KNUTH یک اره دایره ای نیمه اتومات می باشد، در این دستگاه به منظور به حداقل رساندن زمان راه اندازی از یک جز کلمپ پنوماتیکی استفاده شده است. پروسه برش در دستگاه شامل دو سرعت متفاوت برای تیغه برش است که بالاترین کارایی را به ما می دهد و همچنین این دستگاه از سیستم خنک کننده بهره مند می باشد.

مدل KASTOradial M10 محصول شرکت KASTO

اره مدور برای فلز

Circular saw / vertical / semi-automatic / for metal | KASTOradial M10

دستگاه اره مدور سری  KASTOradial M10 از محصولات شرکت KASTO یک ماشین برش مناسب برای فلزات است  سیستم تنظیم برش این دستگاه را می توان بین -60 تا +45 تنظیم نمود، همچنین این دستگاه از یک سیستم خنک کننده بهره مند می باشد و دو سرعت مختلف را در اختیار ما قرار می دهد.

مدل Little Giant محصول شرکت Eastman

اره ی مدور دستی – پرتابل

Rotary blade cutting machine / for fabrics / manual / portable | Little Giant

سری BB32 یک اره مدور با گشتاور بالا است که قدرت مناسب خود را در هنگام برش بارهای سنگین به خوبی حفظ می کند، این اره دارای یک تیغه “3-1/4 می باشد و مناسب برش پارچه های صنعتی است.

مدل PC15CSLK محصول شرکت Porter-Cable

اره مدور – پرتابل

Carbide blade saw / circular / portable | PC15CSLK

سری PC15CSLK دارای یک موتور 15 آمپر است که قدرت و گشتاور مناسبی برای بسیاری از کارها فراهم می کند. بلبرینگ های به کار رفته در این دستگاه به نحوی هستند که طول عمر بالایی را برای این دستگاه ایجاد می کنند. اسپیندل به کار رفته در این دستگاه قابلیت قفل شد دارد. برخورداری از سیستم برش اریب و تنظیمات آن امکان استفاده از این دستگاه را در بسیاری از برنامه های کاربردی به ما می دهد. تنظیم میزان عمق برش اجازه می دهد میزان عمق برش را تعیین کنیم. جهت تنظیم خط برش این دستگاه از راهنمای لیزری برخوردار است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو