لیست قیمت ماشین فرز cnc چینی ایرانی
خرید فروش دستگاه cnc فرز

لیست قیمت ماشین فرز cnc چینی ایرانی

لیست قیمت ماشین فرز cnc چینی ایرانی : ارائه جدیدترین لیست قیمت از بهترین برند ماشین و دستگاه های cnc فرز جهت خرید و فروش در بازار صنعت ایران صورت می گیرد.

با کمی جستجو در بازار انواع و اقسام ماشین و دستگاه های cnc فرز را می توانیم مشاهده کنیم که هر کدام دارای قیمت و کارایی متفاوت و خاص خود هستند.

عوامل مختلفی در تعیین قیمت ماشین های cnc موثر هستند عواملی از قبیل ابعاد میز کار ماشین cnc ، تعداد محورهای دستگاه ، توان و قدرت اسپیندل دستگاه ، نوع کنترلر مورد استفاده ، نوع اسپیندل مورد استفاده و سایر قطعات جانبی که در ساخت دستگاه مورد استفاده قرار گرفته.

در این میان ابعاد میز کاری که در ساخت دستگاه و ماشین آلات cnc فرز مورد استفاده قرار می گیرد تاثیر عمده ای بر روی قیمت تمام شده آن ندارد، همان طور که می دانیم در ساخت دستگاه و ماشین آلات cnc فرز قطعات و تجهیزات الکترونیکی زیادی استفاده می شود و با تغییر ابعاد میز تغییر محسوسی را در این تجهیزات انتخابی شاهد نیستیم از همین روست که می گوییم ابعاد میز ماشین و دستگاه های cnc فرز تاثیر زیادی بر روی قیمت تمام شده دستگاه ندارد.

این مورد را می توان با یک مثال توضیح داد ماشین فرز cnc ایی را در نظر بگیرید که میز کار آن دارای به ابعاد 250*130  و دستگاه مشابه دیگری نیز داریم که ابعاد میز کار آن برابر 370*190 است. همان طور که مشاهده می کنید در این دو مدل ابعاد میز کار چندین برابر شده اما تفاوت قیمت آن های چیزی بین 20 تا 30 درصد خواهد بود.

بازار صنعت ایران و گروه برندینگ آرنیوس به عنوان یکی از مراکز اصلی خدمات، عرضه ، خرید و فروش ماشین ها و دستگاه های فرز cnc در ایران می باشد و همواره سعی کرده بهترین خدمات خرید و فروش را به متخصصان و صنعت گران این حوزه ارائه دهد. شما نیز چنانچه قصد خرید دستگاه و یا فروش دستگاهی را دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

| لیست قیمت ماشین فرز cnc چینی ایرانی |

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو