لیست قیمت فروش دستگاه برش پلاسما cnc

لیست قیمت فروش دستگاه برش پلاسما cnc
06/07/2016

لیست قیمت فروش دستگاه برش پلاسما cnc: قیمت های بسیار متنوعی از دستگاه های پلاسما را می توان مشاهده کرد که این قیمت تابع عوامل متعددی است.

گروه های صنعتی بسیاری چه در داخل و چه در خارج از کشور انواع مختلف دستگاه های برش پلاسما را می سازند و روانه بازار می کنند که هر کدام از ویژگی های خاصی برخوردار می باشند و با توجه به امکاناتی که دارند قیمتی متفاوت نیز دارند.

هر یک از دستگاه های برش با توجه به امکاناتشان قیمت گذاری می شوند که در ادامه برخی از امکاناتی که در دستگاه های برش معمولا پیاده سازی می شود را مشاهده می کنید:
هر دستگاه توانایی برش ضخامت خاصی از فلزات را دارد و رنج کاری آن ها متفاوت است برای مثال برخی از دستگاه ها توانایی برش فلزات آهنی با ضخامت 0.5 تا 300 میلی متر را دارا هستند
ابعاد مفید برشکاری بستگی به ابعاد طرح های شما دارد که باید پیش از همه چیز نوع کارها و سفارشات کاری خود را مشخص کنید
تعداد تورچ های مورد نیاز را در برخی از دستگاه ها می توانید سفارشی درخواست دهید.
میز و سازه دستگاه باید به گونه ای باشد که توانایی تحمل ورق های سنگین را داشته باشد.
سرعت برش در صرفه جویی زمانی و پاسخ گویی به نیاز های مشتریان بسیار مهم است، سرعت دستگاه های برش پلاسما هر کدام می تواند متفاوت باشد برای مثال در یک نمونه دستگاه این سرعت برابر 4500 میلی متر بر دقیقه است.
این دستگاه علاوه بر سرعت برش، سرعتی تحت عنوان سرعت حرکت خطی نیز دارد.
نشیمنگاه ریل ها و دنده شانه ای ها باید به خوبی ماشین کاری شده باشند و از نظر ابعادی و صافی در سطح استانداردی قرار داشته باشند.

این موارد پارامتر هایی هستند که در کیفیت و قیمت فروش دستگاه برش پلاسما cnc موثر هستند شما نیز می توانید جهت اطلاع از لیست قیمت فروش دستگاه برش پلاسما cnc با متخصصین ما تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

نظرات کاربران

  • مهدی تاجداری 15/03/2018