لیست قیمت سی ان سی منبت چوب 8 کله
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

لیست قیمت سی ان سی منبت چوب 8 کله

لیست قیمت سی ان سی منبت چوب 8 کله: هزینه مورد نیاز جهت خرید مدل های مختلف دستگاه cnc منبت چند کله تابع عوامل متعددی است، ما شما را در خرید بهتر یاری می کنیم.

قیمت دستگاه سی ان سی منبت 8 کله تابع عوامل مختلفی است از قبیل نوع طراحی و تجهیزات به کار رفته و حتی می توان این ادعا را داشت که فروشگاهی که ما دستگاه را از آن محل خریداری می کنیم بر روی قیمت تمام شده نیز تاثیر گذار است.

در هنگام خرید این دستگاه لازم است که برخی از پارامترهای مهم را در نظر بگیریم این موارد هم بر روی قیمت تمام شده دستگاه موثر هستند و هم بر روی کیفیت دستگاه خریداری شده:
♦ تعداد عملکرد کاری: اینکه دستگاه توانایی انجام کدام یک از اعمال حکاکی، برش، منبت کاری را دارد، برخی از دستگاه ها دارای 3 عمکرد حکاکی ( engravin) , برش ( cut) , منبت کاری می باشند.
♦ ابعاد دستگاه و ابعاد کار زن: منظور از ابعاد کار زن فضایی است که دستگاه می تواند در آن محیط اقدام به برش و منبت کاری کند. این فضا تابعی از نوع دستگاه و تعداد محور ها می باشد.
♦ نوع موتورهای حرکتی و سیستم حرکتی: نوع موتور حرکتی می تواند سروو موتور و یا استپ موتور باشد، که تعداد آن ها بر حسب تعداد محورهای به کار رفته در دستگاه متفاوت است. سیستم های حرکتی نیز می توانند ال ام گاید و یا بال اسکرو و یا ریل واگن باشند که با توجه به نوع برندی که استفاده شده قیمت دستگاه متفاوت است.

ماشین آلات سی ان سی منبت چوب به دو دسته روتاری و تخت تقسیم بندی می شوند برخی از این دستگاه ها تنها تخت می باشند که از نظر قیمتی نسبت به دستگاه هایی که هم قابلیت روتاری و هم قابلیت تخت دارند مقدار کمتری دارند. برای نمونه یک دستگاه سی ان سی منبت 12 کله روتاری قیمتی برابر 120 میلیون تومان دارد.

بازار صنعت آرنیوس لیست قیمت سی ان سی منبت چوب 8 کله مربوط به جدیدترین دستگاه های موجود در صنعت چوب را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

می تواند برای شما مفید باشد: دستگاه های حکاکی چند کله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو