لیست قیمت دستگاه نورد رول کن cnc
خرید فروش نورد رول کن

لیست قیمت دستگاه نورد رول کن cnc

لیست قیمت دستگاه نورد رول کن cnc: بازار صنعت آرنیوس به پشتوانه چندین سال سابقه درخشان در صنعت توانسته ماشین آلات بسیار مناسبی را در زمینه رول کن به مشتریان خود معرفی کند شما نیز در صورتی که نیازمند دستگاه رول کن هستید و احتیاج به لیست قیمت این دستگاه ها دارید با ما مکاتبه نمایید.

ماشین آلات نورد رول کن cnc می توانند دارای مدل های مختلفی باشند و نوع 4 غلطک آن از کیفیت و کارایی بالاتری نسبت به سایر مدل ها برخوردار است. همچنین پارامترهای مختلفی در قیمت تمام شده برای این دستگاه ها موثر هستند از جمله مواردی که در هنگام خرید این دستگاه ها باید در نظر داشت که همچنین باعث تاثیر بر روی قیمت تمام شده دستگاه نورد رول کن cnc می شود بدین شرح است:

  • نوع سیستم نمایشگر این دستگاه ها که بسته به نوع برند استفاده شده قیمت دستگاه نیز متفاوت خواهد بود که برای مثال می تواند از برند زیمنس آلمان باشد که با استفاده از این نمایشگر ها می توان موقعیت غلطک ها را تشخیص داد و بدین ترتیب به تولید قطعات سری پرداخت.
  • استفاه از لوله انتهایی هیدرولیک که این مورد باعث سهولت و آسانی در هنگام خارج کردن لوله از غلطک می گردد.
  • کلیه کنترل ها دستگاه پیشنهاد می شود که بر روی یک پانل متحرک تعبیه شده باشد که این مورد باعث سهولت کار اپراتور می شود.
  • بدنه دستگاه نیز باید به صورت بدنه فولادی جوشکاری  و تنش زدایی شده باشد.

دستگاه نورد رول کن cnc

که این موارد برخی از پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت تمام شده دستگاه نورد رول کن cnc می باشد که خریداران محترم لازم است در کناره کسب مشاوره از کارشناسان مجرب آنها را مد نظر قرار دهند تا بدین ترتیب از خرید موفقی برخوردار گردند.

بازار صنعت آرنیوس مرکز ارائه لیست قیمت دستگاه نورد رول کن cnc

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو