لیست قیمت دستگاه سی ان سی حکاکی لیزر چرم

09/01/2016

لیست قیمت دستگاه سی ان سی حکاکی لیزر چرم: لیست قیمت انواع دستگاه سی ان سی حکاکی لیزر  بر روی چرم با برندهای معتبر و مطرح داخلی و خارجی را از بازار صنعت آرنیوس بخواهید.

تجربه چندین ساله بیانگر این بوده که قیمت یک دستگاه دلیل بر بی کیفیت و یا با کیفیت بودن دستگاه نیست و در فروشگاه های مختلف می توان بهترین دستگاه ها را با کمترین قیمت مشاهده کرد که یکی از دلایل کم بودن برخی برند های مطرح تولید بالای این کمپانی هاست و اکثر مشاورین و متخصصین در این حوزه بیان کرده اند که اولویت هر فرد در انتخاب دستگاه کیفیت آن باشد نه قیمت آن. چرا که ممکن است دستگاهی با قیمت پایین خریداری کنید اما بعدها ناچار باشید هزینه هایی به مراتب بیشتر را صرف تعمیر و نگهداری دستگاه خریداری شده کنید.

یکی از نکاتی که در مورد دستگاه لیزر مشاهده می شود این است که این دستگاه ها به گونه ای هستند که اکثر افراد با کمترین سواد فنی می توانند اقدام به ساخت آن کنند اما این مسئله انچنان خوش آیند نیست چرا که دستگاهی که به این شکل ساخته شود بی شک اصول اساسی ساخت در آن رعایت نشده که این موضوع بعد از مدتی که از دستگاه استفاده می کنید خود را نشان می دهد. لذا در خرید و نوع برند و شرکت سازنده دقت بسیار کنید.

برخی از قابلیت های دستگاه های برش لیزر و حکاکی به شرح زیر می باشد:

♦  انجام عملیات برش و حکاکی تا عمق 25mm
♦  قابلیت انجام انواع حکاکی و برش بر روی شیشه و کریستال
♦  امکان انجام حکاکی و برش بر روی انواع کاشی و سرامیک و سنگ های تزئینی
♦  اجرای حکاکی و برش بر روی انواع مواد پالاستیکی، فوم ، پلکسی و چوب

چنانچه به دنبال دستگاه cnc لیزر با کیفیت و قیمت مناسب هستید با گروه تجاری آرنیوس و بازار صنعت ایران همراه شوید . و می توانید در این بازار آنلاین درخواست خرید و یا فروش خود را ثبت کنید//

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات مراجعه کنید:

ورود به بخش مطالب مربوط به دستگاه لیزر

نظرات کاربران