خرید فروش دستگاه های MDF

لیست قیمت دستگاه سی ان سی برش mdf

لیست قیمت دستگاه سی ان سی برش mdf: قیمت تمام شده دستگاه CNC فرز ام دی اف تابع عوامل مختلفی است از جمله قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه سی ان سی.

برخی از عوامل تعیین کننده قیمت دستگاه فرز سی ان سی برش ام دی اف به شرح زیر است:

♦ ابعاد میز دستگاه: در وحله اول لازم است بیان کنیم که تغییر ابعاد میز دستگاه فرز سی ان سی در قیمت تمام شده آن تاثیر زیادی ندارد و تاثیر عمده بر قمیت دستگاه بیشتر تابع تجهیزات الکتریکال و مکانیکی دستگاه است.
♦ تعداد محورهای دستگاه: هر چه تعداد محور دستگاه بیشتر باشد قابلیت های آن بیشتر است و کارهای پیچیده تری را با آن می توان انجام داد، هرچه این تعداد محورها بیشتر باشد قیمت دستگاه نیز بیشتر خواهد بود.
♦ توان اسپیندل: قدرت یک دستگاه فرز سی ان سی تابع توان اسپیندل آن است و هرچه این توان بیشتر باشد قدرت دستگاه سی ان سی بیشتر خواهد بود، بدین ترتیب با سرعت بیشتری می توان عملیات ماشین کاری را انجام داد و همچنین بر روی قطعات سخت می توان عملیات برش و تراش را نیز انجام داد. هر چه توان اسپیندل بیشتر باشد قیمت دستگاه نیز بیشتر خواهد بود.
♦ نوع کنترلر دستگاه: کنترلر دستگاه سی ان سی برش ام دی اف به عنوان مغز سیستم به حساب می آید و کنترلر های مختلفی با برندهای گوناگونی در بازار موجود می باشد. هر چه کنترلر قابلیت های بیشتری داشته باشد و یا از برندهای مطرح تری باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
♦ کیفیت قطعات جانبی دستگاه: در هر دستگاه سی ان سی یکسری قطعات جانبی از جمله ریل های حرکتی، استپ موتور یا سروو موتور، سیستم خنک کنند و … سایر تجهیزات به کار می رود. این تجهیزات می توانند از برندها و کیفیت های متفاوتی باشند که هر کدام قیمت متفاوتی را برای دستگاه ایجاد می کند.

بازار صنعت آرنیوس لیست قیمت دستگاه سی ان سی برش mdf در ابعاد و انواع مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. کافی است نیازهای خود را ثبت نمایید و همچنین می توانید خدمات خود را معرفی کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو