لیست قیمت دستگاه خاموت زن سی ان سی
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

لیست قیمت دستگاه خاموت زن سی ان سی

لیست قیمت دستگاه خاموت زن سی ان سی: دستگاه خاموت زن از قطعات مختلفی تشکیل شده است که بسته به نوع این قطعات شاهد قیمت های متفاوتی از این ماشین آلات هستیم.

دستگاه خاموت زن می تواند در انواع ساده و دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در بازار داخلی مشاهده گردد دستگاه های تمام اتوماتیک یا سی ان سی cnc به دلیل بهره مندی از کنترلر های سی ان سی و سیستم کامپیوتری قابلیت ها و توانایی های بسیاری را در اختیار ما قرار می دهند به طوری که می توان از این ماشین آلات برای خم کاری و برش در طرح های مختلفی استفاده کرد و انواع خاموت ها را با استفاده از این ماشین آلات تولید نمود، از طرف دیگر دقت کاره انجام شده در دستگاه های خاموت زن سی ان سی بسیار بالا می باشد و کارهای بسیار تمیزی را تحویل ما می دهند.

از این دستگاه ها می توان برای مواردی از قبیل سری کاری استفاده کرد و قطعات خاصی را در حجم بالایی تولید نمود.

موارد استفاده خاموت زن ها در خم کاری انواع میلگرد ها و ساخت خاموت است، از خاموت و میلگرد در بسیاری از پروژه های ساختمانی، عمرانی و زیر بنایی استفاده می شود. در گذشته انجام عملیات مربوط به شکل دادن میلگردها توسط نیروی دست انجام میشد که این روش علاوه بر زمان بر بودن از دقت بالایی برخوردار نبود.

عوامل مختلفی بر قیمت تمام شده دستگاه خاموت زن سی ان سی موثر است از قبیل نوع برند دستگاه، سال ساخت آن، کشور سازنده، نوع سیستم کنترلی، توانایی های نرم افزاری و … که این موارد بر قیمت و کیفیت دستگاه تاثیر گذار هستند.

برای خرید این ماشین آلات و اطلاع از لیست قیمت دستگاه خاموت زن سی ان سی کافی است با کارشناسان بازار صنعت آرنیوس تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خاموت زن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو