لیست قیمت دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

لیست قیمت دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین

لیست قیمت دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین: لیست قیمت انواع و اقسام دستگاه های حکاکی لیزر بر روی پارچه ، جین و لی را در بازار صنعت ایران می توانید مشاهده کنید ، دستگاه هایی با اطمینان و قابلیت بالا!

انواع و اقسام دستگاه های لیزر در بازار در دسترس هستند و هر کدام قیمت و قابلیت های متفاوتی دارند، اما این نکته را در نظر بگیرید که قیمت نشان دهنده ی کیفیت نیست چرا که ممکن است یک کمپانی بزرگ به علت تولید بالا قیمت های خود را کاهش داده باشد و اقدام به ارائه محصول با قیمت کم و کیفیت بالا کرده باشد. در انتخاب دستگاه سعی کنید کیفیت را در نظر بگیرید نه قیمت را.

با کمک این دستگاه ها می توان ضمن صرفه جویی در زمان به ابتکار های زیادی دست بزنید و جدید ترین و زیباترین طرح ها را بر روی پارچه ، جین و لی پیاده سازی کرد و یا با کمی هزینه اقدام به کار آفرینی کنید و محصولات جدید و زیبایی را روانه بازار کنید.

برخی مزایای استفاده از این دستگاه عبارتست از :

♦ این امکان وجود دارد که شما بتوانید طرح های مورد نظر خود را روی پارچه و شلوار دوخته پیاده سازی کنید
♦ می توانید از این سیستم به جای سنگ شور کردن استفاده کنید که هزینه آب مصرفی را بسیار کاهش می دهد.
♦ کاربری آن بسیار ساده است و اپراتور می توانید دستگاه را به طور کامل در اختیار بگیرد.

انواع دستگاه های برش و حکاکی لیزر می توانند در ابعاد و سایزهای  ۶۰*۴۰ ، ۶۰*۹۰، ۱۳۰*۹۰، ۱۳۰*۱۸۰، ۱۳۰*۲۵۰ در بازار عرضه و به فروش برسند

در صورتی که شما نیز تصمیم به خرید و فروش و یا افزایش معلومات خود در زمینه کار با دستگاه های برش و حکاکی لیزر دارید با بازار صنعت ایران همراه باشید و یا درخواست خرید و فروش خود را ثبت کنید .

حتما شما نیز تا به حال شلوار جین حکاکی شده یا زاپ دار داشته اید و این سوال برای شما پیش آمده که این جین ها توسط چه دستگاه هایی ساخته می شوند.

امروزه همه از مزایای برش و حکاکی لیزری بر روی انواع متریال به خوبی آگاهند. یکی از موارد استفاده این دستگاه ها برش و حکاکی بر روی جین است. جین یکی از پارچه های پرطرفدار در صنایع پوشاک به شمار می رود. در واقع جین نوعی از پارچه‌ی کتان است که دارای بافت ضخیم و راه راهی می باشد. به دلیل اینکه دوام این پارچه زیاد است و همچنین از استحکام خوبی برخوردار است، از آن برای تولید انواع لباس استفاده می شود.

امروزه با استفاده از دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین، می توان انواع طرح ها را با نهایت دقت و ظرافت بر روی این پارچه، ایجاد کرد.

در گذشته که این دستگاه ها وجود نداشت، از پتاسیم پرمنگنات برای ایجاد طرح‌های مختلف و متنوع بر روی شلوارهای جین استفاده می شد. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های برش و حکاکی لیزر پا به عرصه صنعت گذاشتند و جای روش های قدیمی را گرفتند.

دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین با بهره گیری از فناوری لیزر و بی نیاز از مواد شیمیایی، می‌تواند با دقت و سرعت بالاتری جین را برش داده و یا مورد حکاکی قرار دهد، همچنین در این روش، کیفیت کار نیز بالاتر از روش های قدیمی و سنتی است.

دلایل محبوبیت دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین

همان طور که می دانید، امروزه لباس های جینی که طرح سایه ‌روشن دارند یا انواع زاپ دار جین، از محبوبیت زیادی برخوردارند و همین امر باعث شده تولید آن‌ها افزایش‌ یابد.

علاوه بر دلیل ذکر شده، تولید و حکاکی بر روی جین با این دستگاه ها، باعث حفظ محیط زیست نیز می شود. به کارگیری دستگاه برش و حکاکی لیزر، در مقایسه با روش های قدیمی، آسیب کمتری به محیط زیست وارد می کند.

همچنین بازار محصولات جین از طرفداران زیادی برخوردار است و این پارچه از سالیان دور، همیشه یکی از محبوب ترین پارچه ها در بین مردم جهان بوده است؛ بنابراین در صورت خرید دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین، شما نیز می توانید در بازار داخلی و جهانی کسب‌ و کار خود را آغاز کنید.

قیمت دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین

با توجه به آن چه گفته شد؛ سرمایه‌گذاری بر روی دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین بسیار هوشمندانه است؛ زیرا سرعت بیشتر کار، موجب صرفه جویی در زمان شده و همچنین هزینه‌های تولید و نیروی کار نیز کاهش می یابد.

اما، قیمت دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین یکی از عمده ترین مسائلی است است که برای افراد مطرح می شود. می توان گفت با در نظر گرفتن کاربرد گسترده این دستگاه ها، قیمت آن مقرون به صرفه است؛ زیرا علاوه بر برش و حکاکی بر روی جین، برای بسیاری از متریال دیگر نیز قابل استفاده هستند.

یکی از اهداف ما در بازار صنعت آرنیوس این است با گردهم آوری بهترین دستگاه ها، رضایت خاطر خریداران را جلب نماییم. برای دستیابی به لیست قیمت دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین، با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو