لیست قیمت دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین

09/01/2016

لیست قیمت دستگاه حکاکی لیزر پارچه جین: لیست قیمت انواع و اقسام دستگاه های حکاکی لیزر بر روی پارچه ، جین و لی را در بازار صنعت ایران می توانید مشاهده کنید ، دستگاه هایی با اطمینان و قابلیت بالا!

انواع و اقسام دستگاه های لیزر در بازار در دسترس هستند و هر کدام قیمت و قابلیت های متفاوتی دارند، اما این نکته را در نظر بگیرید که قیمت نشان دهنده ی کیفیت نیست چرا که ممکن است یک کمپانی بزرگ به علت تولید بالا قیمت های خود را کاهش داده باشد و اقدام به ارائه محصول با قیمت کم و کیفیت بالا کرده باشد. در انتخاب دستگاه سعی کنید کیفیت را در نظر بگیرید نه قیمت را.

با کمک این دستگاه ها می توان ضمن صرفه جویی در زمان به ابتکار های زیادی دست بزنید و جدید ترین و زیباترین طرح ها را بر روی پارچه ، جین و لی پیاده سازی کرد و یا با کمی هزینه اقدام به کار آفرینی کنید و محصولات جدید و زیبایی را روانه بازار کنید.

برخی مزایای استفاده از این دستگاه عبارتست از :

♦ این امکان وجود دارد که شما بتوانید طرح های مورد نظر خود را روی پارچه و شلوار دوخته پیاده سازی کنید
♦ می توانید از این سیستم به جای سنگ شور کردن استفاده کنید که هزینه آب مصرفی را بسیار کاهش می دهد.
♦ کاربری آن بسیار ساده است و اپراتور می توانید دستگاه را به طور کامل در اختیار بگیرد.

انواع دستگاه های برش و حکاکی لیزر می توانند در ابعاد و سایزهای  ۶۰*۴۰ ، ۶۰*۹۰، ۱۳۰*۹۰، ۱۳۰*۱۸۰، ۱۳۰*۲۵۰ در بازار عرضه و به فروش برسند

در صورتی که شما نیز تصمیم به خرید و فروش و یا افزایش معلومات خود در زمینه کار با دستگاه های برش و حکاکی لیزر دارید با بازار صنعت ایران همراه باشید و یا درخواست خرید و فروش خود را ثبت کنید .

نظرات کاربران