لیست قیمت خرید فروش دستگاه وایرکات
خرید فروش دستگاه وایرکات

لیست قیمت خرید فروش دستگاه وایرکات

لیست قیمت خرید فروش دستگاه وایرکات به عنوان پارامتری است که خریداران به آن توجه دارند و مشاوران فعال در بازار صنعت آرنیوس در این زمینه شما را یاری میکنند.

قیمت دستگاه های برش وایرکات سی ان سی تابعی از برند آن و تجهیزات به کار رفته در این ماشین آلات دارد. در هنگام خرید و سفارش دستگاه برش وایرکات باید دقت کافی را بر روی قطعات به کار رفته در دستگاه مورد نظر داشته باشیم چرا که علاوه بر اینکه می توانیم از قیمت واقعی دستگاه مطمئن شویم، می توانیم از کیفیت دستگاه انتخابی نیز اطمینان حاصل کنیم.

ماشین کاری با استفاده از وایرکات و ماشین آلات تخلیه الکتریکی یا E.M.D یکی از روش های برش کاری قطعات مختلف فلزی است که امروزه کاربرد وسیعی در صنایع مختلف دارد. در این روش برش هیچ گونه تماس مستقیمی بین الکترود یا سیم برش و قطعه کار وجود ندارد و فرایند برش به واسطه جرقه های متناوبی است که بین سیم برش و قطعه کار صورت می گیرد.

در صورت استفاده از این روش برش دیگر نیاز به نیروی فیزیکی نیست و همچنین به قطعه کار نیرو و فشاری وارد نمیشود و به همین دلیل می توان گفت که محورهای دستگاه نیز نیروی زیادی را متحمل نخواهند شد.

در برش با استفاده از دستگاه برش وایرکات سی ان سی cnc آهنگ برش و یا آهنگ براده برداری بستگی به رسانایی قطعه کار دارد و نه به سختیه آن لذا در این روش می توان به راحتی قطعات بسیار سخت و با رسانایی بالا را برش داد. اما استفاده از برش وایرکات برای قطعاتی که فاقد رسانایی هستند مناسب نیست.

این موارد برخی از نکات مربوط به دستگاه های وایرکات سی ان سی می باشد که لازم است پیش از خرید نسبت به آن ها آگاهی داشته باشیم.

از طریق ارتباط با متخصصین بازار صنعت آرنیوس می توانید از لیست قیمت خرید فروش دستگاه وایرکات مطلع گردید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو