لیست قیمت خدمات پانچ سی ان سی cnc
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

لیست قیمت خدمات پانچ سی ان سی cnc

لیست قیمت خدمات پانچ سی ان سی cnc: نصب، فروش، خرید و خدمات پس از فروش انواع دستگاه پانچ با لیست قیمت مناسب را در بازار صنعت آرنیوس می توانید دریافت کنید.

قیمت ماشین آلات پرس پانچ از عوامل متعددی پیروی می کند و تابع نکات فنی مختلفی است، این موارد تماما بر روی قیمت دستگاه سی ان سی پرس پانچ تاثیر گذار می باشد، لازم است این نکات را نیز در هنگام خرید دستگاه پرس پانج نیز در نظر داشته باشیم تا انتخاب ما یک انتخاب مناسب باشد.

هر دستگاه سی ان سی cnc پانچ یک ضخامت خاص را می تواند پانچ کند که این ضخامت را با توجه به سفارشات دریافتی خود انتخاب کنید.
فشار هیدرولیک این دستگاه نشانی از توان و قدرت دستگاه می باشد برای مثال یک نمونه دستگاه دارای فشار هیدرولیکی برابر تن است.
نوع کاربرد هر دستگاه متفاوت است برای مثال برخی مناسب ساخت سینی های کابل می باشند، برخی مناسب صنایع تابلو سازی، و برخی مناسب صنایع ساخت قطعات سوله و یا سازه های مشابه هستند.
تعداد ابراز هایی که دستگاه های cnc سی ان سی پانچ پشتیبانی می کنند متفاوت است، برخی دستگاه ها می توانند بیست ابزار پشتیبانی کنند و نحوه انتخاب آنها اتوماتیک می باشد و برخی دیگر از دستگاه ها ممکن است تعداد ابزار کمتر و با بیشتری را پشتیبانی کنند که این تعداد به طور مستقیم بر قیمت دستگاه موثر است.
تعداد محورهای دستگاه پانچ cnc میزان توانایی و مانور دستگاه را نشان می دهد و هر چه این محورها بیشتر باشد قدرت مانور آن بیشتر است، مثلا برخی از دستگاه ها دارای 4 محور می باشند و همچنین می توانند مجهز به اتوایندکس باشند این سیستم توانایی چرخش 360 درجه را به دستگاه می دهد.
دستگاه سی ان سی پانچ می تواند دارای قابلیت های دیگری از جمله  هندویل و مرکزیاب لیزری باشد.

شما نیز می توانید از طریق مکاتبه با متخصصین ما از لیست قیمت خدمات پانچ سی ان سی cnc مطلع شوید و یا می توانید نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پانچ cnc

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو