لیست قیمت خدمات دستگاه خم کن پروفیل
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

لیست قیمت خدمات دستگاه خم کن پروفیل

لیست قیمت خدمات دستگاه خم کن پروفیل بسیار متغییر است و تابعی از نوع سفارش، میزان حجم کاری و حجم سفارش و میزان پیچیدگی کار دارد که باید آن ها را در نظر داشت.

از طرف دیگر قیمت یک دستگاه خم کن پروفیل بستگی به کیفیت قطعات به کار رفته در آن دارد و لذا با توجه به گستردگی ماشین آلات خم کن این دستگاه ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

برخی از قطعات و همچنین قابلیت هایی که در دستگاه های خم کن پروفیل می توان مشاهده کرد بدین شرح است البته این موارد بر حسب نوع دستگاه متفاوت می باشد و لازم است این موارد را در هنگام خرید نیز در نظر داشته باشیم:
یکی از قسمت های مهم در این دستگاه بدنه دستگاه خم کن می باشد که باید در طراحی آن دقت لازم اعمال شده باشد و به گونه ای طراحی شده باشد که به دور از هرگونه تنشی باشد.
قابلیت کارکرد دستگاه را در نظر بگیرید که به صورت افقی است و یا عمودی که بستگی به فضای کارگاه شما دارد.
شفت ها و غلتک ها باید از آلیاژهای ویژه ای ساخته شده باشند و به خوبی سخت کاری شده باشند
انواع قالب های مورد نظر شما را برای خم کاری انواع لوله و پروفیل و قوطی را باید تحت پوشش خود قرار دهد.
برخی از دستگاه های خم کن پروفیل از خط کش دیجیتال نیز بهره مند هستند که توسط آن ها می توان موقعیت غلتک را تشخیص داد، تعداد این خط کش ها بستگی به نوع دستگاه و نحوه طراحی آن دارد.
سرعت اجرای پروسه از دیگر نکات مهم در دستگاه خم کن است که برخی از دستگاه های خم کن دارای یک سرعت و برخی دارای 2 سرعت و برخی دیگر ممکن است بی نهایت سرعت داشته باشند.

این موارد برخی از پارامترهای تاثیر گذار بر قیمت و کیفیت دستگاه خم کن است و این موارد در برخی دستگاه ها ممکن است نباشند و یا نوع آن ها متفاوت باشد.

لیست قیمت خدمات دستگاه خم کن پروفیل در بازار صنعت آرنیوس از کارشناسان ما بخواهید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو